Turkcelll’den inovasyona muhteseşem ödüller

Turkcell Türkiye’de inovasyonun gelişmesi ve gençlerin fikirlerini hayata geçirmesi için birincilik ödülleri 30 bin YTL olan Turkcell Mobil Gelecek Yarışmasını duyurduTurkcell, Türkiye’deki teknoloji tutkunu gençlerin yaratıcı çalışmalarına destek olmak amacıyla “Turkcell Mobil Gelecek Yarışması”nı düzenliyor. Kamuoyunda farkındalık yaratarak inovasyonun Türkiye’deki gelişimine destek vermek amacıyla yola çıkan yarışmada beş ayrı dalda toplam 150 bin YTL ödül verilecek.

Tanıtım toplantısında yarışmayla ilgili bilgi veren Turkcell Mobil Gelecek Yarışması Başdanışmanı Ali Akurgal, Turkcell’in bu yarışma ile rekabet gücü yüksek bir ekonomi yaratmak için vazgeçilmez bir konu olan inovasyonu geliştirmek adına önemli bir adım attığını vurguladı. Akurgal, “Bu yarışma ile yenilikçi düşüncenin para etmesinin kapısı açılıyor. Türkiye’nin yenilikçi potansiyelinin ortaya çıkarılması için genç beyinlerin ve yaratıcı fikirlerin daha çok desteklenmesi gerektiğinden yola çıkıyoruz ve başlıca hedefimiz gençlerdir” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.