Türkiye’nin en büyük teknomarketi İstiklal Caddesi’nde açıldı

En yeni teknolojiyi, uygun fiyatlarla ve en iyi müşteri hizmeti ile sunacak olan Saturn Demirören İstiklal, teknolojiyi en iyi şekilde deneyimlemek üzere kurgulanarak, 3 kata yayılan alanında yer alan dünya markası 55 bini aşkın ürün ile teknoloji severlere adeta bir fuar ortamı sunacak. Toplam 9.000 metrekare alanı ile Saturn Demirören İstiklal, büyüklüğü ile “Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazası” ünvanını da almış olacak. 18.000 metrekare satış alanında, yaklaşık 100.000 ürün çeşidini tüketicilerle buluşturan, “Dünyanın en büyük elektronik ürün mağazası Saturn Hamburg” mağazasının ardından, Saturn Demirören İstiklal de Türkiye’nin kendi alanındaki en büyüğü olacak.

Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan, Saturn Demirören İstiklal mağazasının açılışına yönelik düzenlenen basın toplantısını, ”İstanbul, Dünya’nın en güzel şehirlerinden biri. Beyoğlu ise bu güzel şehrin kalbinin attığı yer. Taksim’de nostalji var, eğlence var, tarih var, aşk var… Ama bir şey eksikti: Teknoloji. Saturn geldi, teknoloji geldi! Taksim’e biz teknolojiyi getiriyoruz” diyerek, elindeki Saturn mavisi kumandaya basarak başlattı.

Media-Saturn Türkiye Genel Müdürü Nuri Topatan, “İstiklal Caddesi’nden günde 2 milyon kişi geçiyor. Burası Hamburg’tan sonraki ikinci büyük mağazamız olacak” dedi. Topatan, bu ay içinde Saturn Forum Marmara’yla üçüncü mağazalarını açacaklarını da bildirdi. Topatan, Demirören Alışveriş Merkezi’ndeki yeni mağazayla ilgili şunları anlattı: “Taksim’de kimse elinde kutularla dolaşmayacak. Müşterilerimizin ürünlerinin teslimatını ücretsiz yapacağız. Eğlencenin aşkın olduğu bir yerde kimseye ürün taşıtmayacağız.”

100 kişiye istihdam

Türkiye’ye 2009 yılında ‘yaşasın cimrlik’ sloganıyla girdiklerini hatırlatan Topatan, şunları söyledi: “Saturn 50 yılı geride bıraktı. Bu sürede Türkiye dahil 13 ülkeye yayıldı. 200 mağazaya ulaştı. 19 bin çalışanı var. İstiklal’deki yeni mağazamızda 100’e yakın kişiye istihdam sağlayacağız.”

Çocuklar için Walt Disney bölümü olacak

SATURN Demirören Taksim’in konseptinin tamamen tüketicilere beğendiği ürünü deneme, yakından inceleme fırsatı sunduğunu da belirten Nuri Topatan, şu bilgileri verdi: “Fuarlarda olduğu gibi tüm ürünler denenebilecek. İnovatif tedarikçi standları teknoloji severlerin beğenisine sunulacak. Ayrıca belirli günlerde özel aktiviteler yapacağız. Mağazada tüm elektronik ve küçük ev aletleriyle beraber kullanıma hazır bir mutfak yer alacak. Çocuklar için de özel bir Walt Disney bölümü olacak.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu