Ana sayfa BT Gündem Türkiye’nin en iyi bilişim haber sitesi BTDünyası.net

Türkiye’nin en iyi bilişim haber sitesi BTDünyası.net

110
0

Türkiye Bilişim Derneği’nin düzenlediği 3 günlük Bilişim 05 etkinliğinin ardından düzenlenen Gala Yemeği’nde BTDünyası.net Türkiye’nin en iyi Bilişim Haber Web Sitesi olarak ödüllendirildi.TBD tarafından bu yıl ilk kez verilen ödüllerde “TV Kanalı” kategorisinde Teknoloji Televizyonu’ndan Mehmet Marangoz, “TV Programı” kategorisinde TRT’de yayınlanan “Bilişim Rüzgarı” adlı program, “TV Program Sunucusu” kategorisinde Sky Türk televizyon kanalındaki “Cafe Net” programını sunan Ayşe Köse, ödüle layık görüldü.

NTVMSNBC “Haber Kanalı”, Hürriyetim.com “Sektörel Portal”, ” ve Turk.internet.com “Haber Portalı” kategorilerinde ödül aldı.

“Radyo Programı” kategorisinde NTV Radyo’da yayınlanan “Sanal Alem” programının yapımcısı Serdar Kuzuoğlu ödül alırken, “Gazete” kategorisinde Referans gazetesine, “Gazete Eki” kategorisinde “Hürriyet E-Yaşam” eki ile Yurtsan Atakan’a, “Köşe Yazarı” kategorisinde de Akşam Gazetesi köşe yazarı Serhat Ayan’a ödül verildi.

“Özgün Çalışma” kategorisinde, “Bilişim Sözlüğü”nü hazırlayan Bülent Sankur, “Bilişim Araştırması” kategorisinde “Bilişim Tarihimiz” adlı çalışmasıyla Akdoğan Özkan, ödüle layık görüldü.

BT Haber’den Özgür Uçkan “En Başarılı Dergi Köşe Yazarı” kategorisinde ödül alırken, Fatma Ağaç ve Güneş Kazdağlı’na ise “Jüri Özel Ödülü” verildi