Türkiye PC pazarında “güneşli günler başladı”

Türkiye elektronik sektöründe 30 yıllık pazar bilgisi ve üretim deneyimi ile faaliyetlerini sürdüren Atmaca Grup , Atmaca Bilgisayar Teknolojileri A.Ş. ile de iki yeni bilgisayar markasını tüketicilerin tercihine sunuyor. Atmaca Bilgisayar Teknolojileri A.Ş. tarafından pazarlanacak olan “Sunny” ve “Woon” marka bilgisayarlar ve sağladıkları avantajlarla farklılık yaratılması hedefleniyor. “Woon” marka bilgisayarlar daha profesyonel kullanıcıların, “Sunny” marka bilgisayarlar ise başlangıç seviyesindeki kullanıcıların en konforlu şekilde faydalanabilmesine yönelik tasarlandı. Atmaca Bilgisayar Teknolojileri A.Ş. her iki markasıyla masaüstü ve dizüstü bilgisayarların dışında LCD PC ve Tablet PC gibi yeni ürünleriyle profesyonel kullanıcıların beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Atmaca Bilgisayar Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürü Sn. Yetkin Şekeroğlu, bilgisayar sektörüne girmeleri ve bu alanda gerçekleştirdikleri yatırımlar ile ilgili şunları dile getirdi: “Atmaca Grup olarak bilgisayar sektörüne farklı açılımlar sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Bugüne kadar Sunny markası ile çok sayıda ürüne imzasını atan Atmaca Grup, 2008 yılı ile birlikte bilgisayar sektöründe de Atmaca Bilgisayar Teknolojileri A.Ş. olarak hizmet verecektir. Elektronik sektöründe yer edinmiş Sunny markası ve yeni markamız Woon ile sunacağımız bilgisayarların tüketiciler tarafından tercih edilecek çok özel niteliklere sahip olduğunu gururla vurgulamak isteriz. En temel farklılığımız ise rekabeti sadece fiyatta değil kalite ve serviste de yaşatacak olmamız. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız gereği satış ve satış sonrası hizmetlerimizde kalite ve güven en önemli unsurlardır. Yeni bilgisayar markalarımızı tüketicilerimizle buluşturmanın heyecan ve mutluluğunu bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.”

Profesyonel kullanıcıların yeni gözdesi: “WOON”
Atmaca Bilgisayar Teknolojileri A.Ş tarafından, “Woon” markası altında PC, LCD PC, Notebook ve Tablet PC’ler satışa sunuluyor. Özellikle profesyonel kullanıcıya hitap eden “Woon” marka bilgisayarların konsepti, kullanıcıların tüm ihtiyacını karşılamaya yönelik tasarlandı. Özellikle LCD PC Türkiye’de yerli üreticiler tarafından pazara sunulması açısından bir “ilk” olma özelliğini taşıyor. Bu özellik ile birlikte LCD PC’lerin upgradable olması uluslararası markalara karşı en önemli avantajları arasında yer alıyor.

Woon marka bilgisayarlar özellikle “Notebook” modelleri ile dikkat çekecek. Tüm üstün nitelikleriyle birlikte taşıma kolaylığı da sağlayan “Woon Notebook”lar, 699$ ile 999$ arasında değişen fiyatları; tüketicilerin tercihlerine göre farklı renk seçenekleri ve farklı dizaynları ile tüketicilerle buluşacak.
Atmaca Bilgisayar Teknolojileri A.Ş., Tablet PC’leri daha geniş kitlelere ulaştırabilmek amacıyla çok özel bir fiyat politikasıyla pazara sunuyor. “Woon” Tablet PC’ler 19inch boyutundaki desktop monitörü sayesinde bir kalemle el yazısını algılatma, istenen doküman üzerinde fırça veya kalemle değişiklik yapabilmeyi sağlıyor. Tablet monitörler 599$’lık perakende fiyatı ile istenen her PC’ye uygulanabileceği gibi farklı markalara da adapte edilebilecek. Woon markası adı altındaki Tablet PC’ler de 999$’a satışa sunulacak. “Woon” marka bilgisayarlar Atmaca Bilgisayar Teknolojileri A.Ş.’ye özgün satış kanalları ile teknoloji marketlerde tüketicilerle buluşacak.
“SUNNY”DEN BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDEKİLERE KONFOR
Atmaca Bilgisayar Teknolojileri A.Ş. “Sunny” marka PC ve Notebook’ları ile de giriş seviyesindeki kullanıcılara hem uygun fiyatlı hem de kullanım kolaylığı yüksek ürünler sunuyor. PC’lerinde tek tip kasa ve Notebook’larında da tek model sunacak olan Sunny, kullanım kolaylığı ve uygun fiyatı ile başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için alternatif bir seçenek oluşturuyor. “Sunny” marka bilgisayar ise Atmaca Elektronik’in bayilerinde tüketicilerle buluşacak.

Müşteri memnuniyetine verdiği önem çerçevesinde güçlü bir alt yapı oluşturan Atmaca Bilgisayar Teknolojileri A.Ş., teknik servis alanında da kullanıcılarına yüksek standartlar sunuyor. 81 ildeki 100 noktada yedek parça stoklu teknik servis hizmeti veren ilk markalar olma özelliğine sahip “Sunny” ve “Woon” bilgisayar kullanıcıları, her teknik serviste onarım bedellerini gösteren fiyat listesini de görebiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu