Türkiye’nin yeni girişimcilik platformu KoçSistem’den, TechSquare

KoçSistem, yeni nesil girişimcilik platformu TechSquare’i hayata geçirdi.KoçSistem tarafından hayata geçirilen TechSquare girişimcilik ekosistemi yaratarak, değişen ve gelişen teknolojilere yön verecek bir platform olmayı amaçlıyor.KoçSistem odak alanlarındaki IoT, Analitik, Güvenlik ve İş Çözümleri konularında en son teknoloji ve trendleri hedefleyerek yaptığı çalışmalara, girişim ekosistemini de katarak hem kurum içi hem de açık inovasyon ekosisteminde B2B teknoloji girişimlerini desteklemeyi hedefliyor.
Techsquare’a dair görüşlerini paylaşan KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca “Girişimciliğin güçlenmesi ve yaygınlaşması, sağlam bir ekosistemin varlığından geçiyor. Girişimcilerin iş fikirlerini geliştirmesinde ihtiyaç duyacağı oyuncuları bir araya getirmek ve onların arasında iletişim köprüsü kurmak kilit konulardan biri haline geldi. Bu nedenle platformumuz aracılığıyla teknoloji alanındaki tecrübelerimizi girişimcileri desteklemek amacıyla kullanmayı hedefliyoruz.” dedi.
TechSquare ile seçilen girişimlere birçok destek sağlanıyor. Bu destekler arasında, KoçSistem’in kurumsal bulut hizmeti, IoT platformu, güvenlik çözümleri ve yazılım geliştirme araçlarından faydalanma, girişimcilerle birlikte, iş ortaklığı yaparak teknoloji çözümlerini yenilikçi bir şekilde iş dünyasına sunma fırsatı, ulusal ve uluslararası şirketlerle temas kurmasına olanağı, girişimlere fiziksel çalışma alanı yer alıyor.
Detaylı bilgiye www.techsquare.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.