Turksat kullanıcıları için Digiturk fırsatı

Televizyonlarında Turksat uydusu üzerinden yayın alan Digiturk Lig TV üyelerine yepyeni yayın seçenekleri geliyor. Digiturk platformunda yer alan sinema, belgesel ve spor kanallarının yer aldığı birbirinden zengin içerikleri izleme keyfi yaşayabilecek Turksat uydusu Lig TV üyeleri Aile Paketi ve Belgesel Paketi satın alabilecek.

DAHA FAZLA SPOR KEYFİ
Turksat uydulu Lig TV üyeleri Aile Paketini satın alarak daha fazla spor içeriğine ulaşarak BJK TV ve GS TV ile Eurosport kanallarını da izleme şansı bulacak. Aile paketi satın alacak üyeler, Türkmax, Moviemax Family, Moviemax Speed, BJK TV, GS TV, Eurosport, Eurosport 2, İZ TV, National Geographic, Discovery Channel, Nat Geo Wild, History Channel, Animal Planet kanallarına mevcut üyeliklerine 12 ay taahhütle ayda 10 TL fark vererek sahip olacak. İZ TV, National Geographic, Discovery Channel, Nat Geo Wild, History Channel, Animal Planet kanallarından oluşan Belgesel Paketine ise ayda 4 TL fark vererek üye olunabilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.