TURP gibi elektronik cüzdan!…

Gelişen teknoloji ile hayatımızdaki hemen her şey şekil değiştiriyor. Hızla gelişen teknolojiden payını alanlardan birisi de ödeme araçları. On-line ödeme sistemleri arasında yerini alan TURP Elektronik Cüzdan,  tüm banka kartlarını ve sadakat programlarını tek bir çatı altında topluyor.
Türkiye’nin tek fiziki network’ ü olan TURP sistemi ile birçok banka kartı ve sadakat programlarının kullanımı da daha kolaylaşacak.
TURP sayesinde artık cüzdan kullanma zorunluluğumuz ortadan kalkıyor. Yüzde yüz güvenli olan TURP, tüketicilere hızlı ve pratik alışveriş imkânı sunuyor. Kullanıcılar, GSM numaralarını ve şifrelerini TURP terminallerinde kullanarak alışverişlerinin karşılığında ödemelerini yapabilecekler. Ayrıca birçok ünlü marka ve mağazanın müşterilerine sunduğu avantaj puanlarını TURP terminallerinde harcayabilecekler.
Türk bilgisayar mühendislerinin geliştirdiği TURP kısa süre içinde on-line olarak kullanılan pek çok ödeme sistemine rakip geliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.