Ana sayfa BT Gündem Uçan internet yurtdışına da sizinle uçuyor

Uçan internet yurtdışına da sizinle uçuyor

107
0

TTNET, bu bayramda da tercihini yurtdışından yana kullananlar için 100 ülkede, 150 binin üzerindeki servis noktasından internet bağlantısı sunuyor. TTNET WiFi Yurtdışı Erişim hizmetini, dünyanın lider internet servis sağlayıcılarından iPass ile gerçekleştirdiği anlaşma kapsamında, ADSL abonelerinin hizmetine sunuyor.

Tatilciler, TTNET ADSL Kullanıcı Adı ve Şifre bilgileri ile internete yurtdışında da kolayca bağlanabiliyorlar. Üstelik sınırsız internet için ayda 42 TL olan TTNET WiFi Yurtdışı Erişim bedeli, sadece hizmetin kullanıldığı aylarda faturalandırılıyor.

TTNET WiFi Yurtdışı Erişimini, ister bilgisayarlarından ister cep telefonlarından, herhangi bir kota sınırlaması olmadan kullanabilen tatilciler; böylece kesintisiz, hızlı ve güvenilir interneti yurtdışında da özgürce kullanabiliyor. TTNET WiFi Yurtdışı Erişim ile doya doya internetin tadını çıkarmak için yurtdışına çıkmadan önce hizmetin satın alınması ve iPass yazılımının bilgisayarlara veya cep telefonlarına yüklenmesi yeterli oluyor.