Ucuz iPhone 4 Avea satış noktalarında

 Avea, Apple’ın yeni modeli iPhone 4 8GB’yi, Avea İletişim Merkezi ve Avea Satış Noktaları’nda satışa sunacak. Avea,  akıllı telefon piyasasını kasıp kavuran iPhone’un 4 8GB modeli’ni de her zamanki gibi en avantajlı şartlarla Türk tüketicisinin beğenisine sunacak.  Yapılan anlaşma çerçevesinde iPhone 4 8GB 21 Kasım Pazartesi günü itibariyle tüm  Avea İletişim Merkezleri ve Avea Satış Noktaları’nda satışa sunulacak.

iPhone 4 8GB’nin Türkiye’de ilk olarak 21 Kasım Pazartesi günü Avealıların kullanımına sunacaklarını açıklayan Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz “Avea olarak her zaman yeni ürün ve servislerle kullanıcılarımızın yanında olmayı kendimize ilke edindik. Akıllı telefon teknolojilerinin yaygınlaşmasını desteklemek ve yeni teknolojileri kullanıcılarımızın hayatına kazandırmak adına yeni kampanyalara da yön vereceğiz. Bugüne kadar rastlanmamış bir fiyat avantajı ve Avea ayrıcalığıyla satışa çıkan iPhone 4 8GB, zaten gayet kuvvetli bir satış grafiğine sahip olan iPhone 4’lere yönelik talepleri de yükseltecektir” dedi.

5 MP kamerası, 300 saate kadar bekleme, 7 saate kadar konuşma süresi ve 8GB telefon hafızası bulunan iPhone 4 8GB modelinde ayrıca e-mail desteği, Wi-Fi, 3G ve 640×960 piksel ekran çözünürlüğü özellikleri de bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.