Ana sayfa BT Gündem Univera Intermec’in otofokuslu tarayıcısını satışa sundu

Univera Intermec’in otofokuslu tarayıcısını satışa sundu

137
0

Bugün 15 yıllık bilgi birikimi ve mobil teknolojilerdeki referans listesiyle farklı sektörlere yazılım ve donanım ürünleri ile destek veren Univera; Intermec Corp ile yaklaşık 10 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor

Sektörde gerçekleştirdiği teknolojik farklılıklar ile dikkat çeken ve merkezi ABD’de olan Intermec, uzun süredir beklenen, kendi geliştirdiği Dünya`nın ilk otofokus özelliğine sahip barkod okuyucu modülu olan EX25`i kullanan el terminalini satışa sunuyor.

EX25, dünyanın ilk otofokus özelliğine sahip 1D ve 2D özellikli barkodlarını okuyabilen barkod okuyucusu.12cm gibi çok yakın mesafeden barkod okuyabildiği gibi 15m uzaktan da okuyabilmesi ile özellikle depo uygulamaları için inanılmaz bir esneklik, hız ve verimlilik sağlıyor
.

CK31ex hakkında bilgi veren Univera Ürün Yöneticisi Emre Çelik konuyla ilgili şunları söyledi:
“Geniş okuma mesafesinin yanısıra “omni-directional” yani farklı açılardan barkod okuyabilme özelliği ile üst raflardaki veya düzgün olmayan kutu/palet barkodlarını da rahatça okuyabiliyor. CK31ex, özellikle Univera’nın bugün stok ve üretim yönetimi çözümlerinde uyguladığı Stokbar kullanan referansları için en uygun mobil el terminallerinden biri olarak dikkat çekiyor..
Tüm bu özelliklerinin yanısıra bünyesinde Microsoft CE.Net 4,2 işletim sistemi ve Lithium-Ion 2400 mAh 7.4V ile 10 dakika backup pil yapıları ile dikkat çeken CK31ex siyah beyaz fotoğraf çekebilmesiylede farklılığını yansıtıyor. Ayrıca Intel XScale PXA255, 400 MHz ve Cisco uyumlu gelişmiş 802.11 b/g kablosuz ağ bağlantısı da özellikleri arasında yer alıyor”.