Ana sayfa BT Gündem USB 3.0 bağlantılı 1 TB Toshiba Harici disk

USB 3.0 bağlantılı 1 TB Toshiba Harici disk

85
0

Toshiba Bilgisayar Sistemleri bugün saniyede 5 Gigabite kadar hızlı veri transferi sağlayan USB 3.0 bağlantı özellikli ve geniş depolama kapasitesine sahip harici hard disk sürücüsü STOR. E ALU 2S modelini sundu. STOR. E ALU 2S 2.5″ de 1 TB’a kadar depolama kapasitesi sunuyor Toshiba USB 3.0 ile depolama ürünleri serisini genişletiyor

Eğlence içeriklerinin dijital hale gelmesi, hızlı veri aktarabilen ve yüksek kapasiteye sahip güvenilir harici hard disk sürücülere yönelik kullanıcı taleplerini de artırıyor. Pek çok kullanıcı video, müzik parçaları ve fotoğraflar gibi büyük dosyalarını bilgisayar ve depolama cihazı arasında hızlıca aktarabilmek istiyor. STOR. E ALU 2S, saniyede 5 Gigabite kadar veri aktarım hızı sunan USB 3.0 özelliğine sahip. Ancak bu ileri teknolojiye sahip cihaz USB 2.0 özellikli bilgisayarlar ve dış birim üniteleri ile de kullanılabiliyor.

Büyük dijital multimedya dosyalarınız için yüksek kapasite

2.5’’ sabit disk sürücüsü 1TB’a kadar depolama kapasitesi sunuyor. USB bağlantısı ile güçlendirilmiş küçük ve hafif 2.5’’ yüksek kapasiteli model mobil kullanım için ideal. STOR. E ALU 2S’nin ayrıca 2TB’a kadar kapasitesi bulunan ev ve iş yerinde sabit kullanıma yönelik 3.5’’ sabit hard disk sürücüsü modeli de bulunuyor. Bu model daha çok yüksek kapasite gerektiren dijital video, müzik ve fotoğraf kitaplıklarına sahip kullanıcıları hedefliyor.