Ana sayfa BT Gündem Vatan Bilgisayar Samsun’da

Vatan Bilgisayar Samsun’da

116
0

Samsun Vatan Bilgisayar Hiperstore’u, şehir merkezine 4 km mesafedeki KutluKent’te, 2.000 m²’lik bir kullanım alanında hizmet verecek. Mağaza içinde ziyaretçilerin daha keyifli zaman geçirmesi için hazırlanan 150 m²’lik bir kafeye de sahip olan Samsun Vatan Bilgisayar Hiperstore’u, ziyaretçilerini 80 araçlık oldukça büyük bir otoparkla karşılıyor olacak. Samsun Vatan Bilgisayar Hiperstore’u, yüzlerce markaya ait küçük ev aletlerinden televizyona, bilgisayardan müzik aletlerine kadar binlerce ürün yelpazesini Samsunlu teknoloji tutkunlarıyla buluşturacak. Hiperstore’un açılış haftası boyunca ziyaretçiler World’e özel 5 taksitte tüm ürünlerde %20 indirim imkanından da yararlanıyor olacaklar. Vatan Bilgisayar’ın Karadeniz Bölgesi’ndeki ikinci mağazası olma özelliğine sahip olan Samsun hiperstore’uyla Vatan Bilgisayar’ın toplam hiperstore alanı da 68.000 m²’ye ulaşmış olacak.Uzman teknoloji personelinden en iyi hizmet
Vatan Bilgisayar Hiperstore’larında görev yapan ve teknoloji konusunda özel eğitim alarak uzmanlaşmış satış danışmanları, teknoloji tutkunlarının ihtiyaç ve beklentilerini dinleyerek onları en uygun ürüne yönlendiriyor. Böylece doğru teknolojiyi seçmek ve bütçeye en uygun alışverişi yapabilmek mümkün oluyor. Vatan Bilgisayar müşterileri düzenlenen kampanyalarla monitör, cep telefonu, dijital fotoğraf makinesi ve benzeri birçok ürüne çok özel fiyatlarla sahip olabiliyor.

Karadenizli bir aile olduklarına dikkat çeken Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, bu bölgenin onlar için özel bir önem taşıdığını belirterek şunları söyledi: “Vatan Bilgisayar olarak Karadeniz Bölgesi’ndeki yatırımlarımızla köklerimize geri dönmüş olduk. Bizim için ayrı bir önem taşıyan bölgedeki ikinci mağazamızı Samsun’da açıyoruz. Toplam hiperstore alanımızı 68.000 m²’ye çıkaracak olan bu yeni mağazamızda ziyaretçiler en yeni ve en iyi ürünlere, en uygun fiyatlarla sahip olacaklar. Teknolojiyi seven sıcak kanlı Samsun tüketicisine hak ettikleri hizmet, çeşit ve fiyat avantajlarımızı sunacağız. Bu yatırımın Karadeniz Halkına ve ekonomisine önemli katkıları olacağına inanıyorum.”