…ve RIM PlayBook Kuzey Amerika’da satışa çıkıyor

Research In Motion (RIM) ve BlackBerry PlayBook’un perakende satışı için tercih edilen Best Buy, PlayBook’un ABD’de ve Kanada’daki lansman tarihini ve fiyatını açıkladı.BlackBerry PlayBook’un ABD’deki tüm Best Buy ve Best Buy mobil mağazalarının yanı sıra Kanada’daki Best Buy ve Future Shop mağazalarında da 19 Nisan’dan itibaren satışa sunulması bekleniyor. ABD’de ve Kanada’daki tüketiciler BlackBerry PlayBook için lokal Best Buy, Best Buy Mobile, Future Shop mağazalarından veya online olarak aşağıdaki sitelerden ön siparişlerini verebiliyor.

Wi-Fi özelliğine sahip BlackBerry PlayBook 16GB, 32 GB ve 64 GB olmak üzere 3 farklı kapasitesiyle 499 Dolar, 599 Dolar ve 699 Dolar’dan pazara sunulacak.

RIM Kuzey Amerika Bölge Genel Müdürü Craig McLennan “BlackBerry PlayBook’un önizlemeleri büyük bir heyecan uyandırdı ve müşterilerimizin cihaza sahip olmayı sabırsızlıkla beklediklerini biliyoruz. Biz de bu heyecana katılıyoruz ve müşterilerimizin Best Buy üzerinden sipariş vermeye başlayabileceklerini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Best Buy Mobile Satın Alma Müdürü Scott Anderson, “Tabletler gün geçtikçe iş hayatında daha da önemli bir yere sahip oluyor ve BlackBerry PlayBook’un bu alandaki heyecanı daha da yükselteceğine inanıyoruz” dedi. Anderson sözlerine şöyle devam etti: “RIM müşterilerimiz için mobil ürünler geliştirme konusunda müthiş bir geçmişe sahip. Biz de BlackBerry PlayBook’un pazara sunulmasına yardımcı olmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

İlk profesyonel sınıf tablet olan BlackBerry PlayBook Adobe® Flash® Player 10.1 desteğiyle mükemmel bir web browsing deneyimi, gerçek çoklu görev yeteneği, HD multimedya, ileri derece güvenlik özellikleri, kurumsal desteği ve sağlam uygulama ortamı ile sektörde öncü bir performans sergiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu