Vodafone abone başına 61 TL ayrıcalık tanıdı

Vodafone Türkiye’nin, bireysel ve kurumsal tüm aktif abonelerine yönelik indirim ve avantaj fırsatlarını bir araya getirdiği Kırmızı Avantaj programı, lansmanının üzerinden çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen yüksek işlem adetlerine ulaştı. Müşterilerine kapsamlı bir ayrıcalıklar dünyası yaratan Kırmızı Avantaj sayesinde Vodafone aboneleri, bugüne kadar yaptıkları alışverişlerde ortalama 61 TL’lik fayda elde ettiler ve etmeye devam ediyorlar.

Türkiye’nin en seçkin mağazaları Kırmızı Avantaj’da

Otomotivden giyime, akaryakıttan oyuncağa, ev tekstilinden tatile Türkiye’nin en önde gelen 27 markasının indirim ve avantajlarını bir araya getiren Kırmızı Avantaj kapsamında şu an itibariyle programa yeni katılan Budget, Tatilbudur.com, Groupon.com ve ebebek teklifleri devam ediyor.

Vodafone abonelerinin önümüzdeki dönemde de devam edecek olan Kırmızı Avantaj Programı’ndan yararlanmaları için tek yapmaları gereken, avantajından yararlanmak istedikleri markanın ismini yazıp 6666’ya göndererek, gelecek tek kullanımlık şifreyi marka yetkilisine göstermek.  

Vodafone Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Müşteri odaklı stratejimize paralel olarak 81 ildeki abonelerimiz, yıl boyunca Kırmızı Avantaj kapsamında sunulan indirim ve avantajlardan faydalanabiliyorlar. Kırmızı Avantaj Programı’nı, Vodafone Türkiye olarak en önemli önceliklerimizden olan müşteri memnuniyetini sağlamak yolunda büyük bir adım olarak değerlendiriyor, bu program aracılığıyla müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktan memnuniyet duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu