Vodafone, Almanya’yı grup içi sayacak

Vodafone, Almanya ile Türkiye arasında uygun fiyatlarla kaliteli mobil iletişim sağlayan iletişim köprüsüne yepyeni bir sayfa ekledi. Vodafone Türkiye ve Vodafone Almanya’nın sunduğu avantajlı tarifeler sayesinde, rahatça konuşabilen Vodafone aboneleri, kendileri için en uygun tarifeyi www.cepalmanya.com’da bulabilecek. Vodafone Türkiye ve Almanya ortak bir basın toplantısında avantajlı tarifeler hakkında bilgi verdi. Vodafone Türkiye’dan Avantajlı Tarifeler

Almanya’da tanıdık çoksa, en cazip seçenek Cep Almanya
Cep Almanya tarifesi ayda sadece 65 TL’ye Almanya’daki Vodafone’lularla ve sabit hatlarla 1000 dakika konuşma imkanı sunuyor. Cep Almanya tarifesindeki 1000 dakika Türkiye’de her yönü ararken de geçerli oluyor.

Cep Avantaj tarifeleri yurtiçi yurtdışı ayrımına son veriyor!
Cep Avantaj tarifelerindeki her yöne dakikalar yurtdışındaki sabit hatları ve Vodafone’luları aramak için de kullanılabiliyor. 15 TL ve 75 TL arasında değişen fiyatlarıyla Cep Avantaj portföyü, Vodafone abonelerine yurtdışındaki sevdikleriyle 150 dakikadan 1000 dakikaya kadar konuşma imkanı sunuyor.

Tek Dünya Seçeneği
Tüm Vodafone abonelerinin mevcut tarifelerini değiştirmeden yararlanabileceği yurtdışı arama seçeneği olan Tek Dünya, Türkiye’den dünyadaki Vodafone’luları cazip fiyatlarla arama imkanı sunuyor.

Dünya Küçük seçeneği
Tüm Vodafone abonelerinin mevcut tarifelerini değiştirmeden faydalanabilecekleri bir diğer yurtdışı arama seçeneği olan Dünya Küçük, Vodafone abonelerine operatör ayrımı yapmadan tüm dünyayı uygun fiyatlarla arama fırsatı sunuyor.

Kırmızı Pasaport Roaming Seçeneği
Abonelerini yalnızca Türkiye’den yurtdışını ararken değil, yurtdışına çıktığında da yalnız bırakmayan Vodafone, Kırmızı Pasaport seçeneğiyle da rahatça konuşturuyor. Ayda 3,99 TL ek ücret ödeyerek, geçerli tarifelerdeki her yöne dakikaların yarısı yurtdışındayken Türkiye’yi ararken ve gelen tüm aramalarda kullanılabiliyor.

Vodafone Almanya’dan Avantajlı Tarifeler
Türkiye Avantajlı Superflat ve Superflat Internet tarifeleri:
Abonelerinin sevdikleriyle her anını paylaşmasını sağlayan Superflat ve Superflat İnternet tarifelerini seçen tüm Vodafone abonelerine Türkiye’deki Vodafone’lularla konuşabileceği 500 dakika hediye ediliyor.

Vodafone Vorteil seçeneği
Superflat ve Superflat aboneleri, Vodafone Vorteil seçeneği sayesinde Superflat tarifeli ek hatlarına 20 euro tasarrufla sahip olabiliyorlar, üstelik bu ek hatları için de Türkiye’deki Vodafone’lularla konuşabilecekleri 500 dakika hediye ediliyor.

Happy International Seçeneği
Superflat ve Superflat aboneleri Vodafone Happy International seçeneği ile ayda sadece 10 euro karşılığında evleri ve çevresinden (2 km alanından) günün her saatinde, Türkiye’deki ev ve iş numaralarını sınırsız arayabiliyorlar.

CallYa International Tarifesi
Yurtdışındaki sevdikleriyle konuşmak isteyen faturasız abonelerini de düşünen Vodafone Almanya’nın abonelerine sunduğu uygun uluslararası fiyatlar getiren tarifelerden birisi de CallYa International.

Reiseversprechen Roaming Seçeneği
Vodafone Almanya’nın sadece Almanya’dayken yurtdışını aramak için değil, yurtdışına çıktığında da özgürce konuşmak isteyen aboneleri için sunduğu ücretsiz Vodafone ReiseVersprechen Roaming seçeneği ile geçerli tarifelerdeki dakikalar, tüm AB ülkelerinde ve Türkiye’deyken de kullanılabiliyor. Bunun için görüşme başına sadece 0,75 euro ödemek yeterli oluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu