Ana sayfa BT Gündem Vodafone’dan ekonomik SMS paketleri

Vodafone’dan ekonomik SMS paketleri

153
0

Vodafone, Türkiye’de cep telefonundan kısa mesaj göndermeyi kolaylaştıran çok önemli bir adım attı. Vodafone Avantajlı Mesaj Paketleri farklı bütçelere ve ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyor. Faturalı ve faturasız Vodafone aboneleri bu paketlerden kendileri için en uygun olanını seçerek diledikleri gibi kısa mesaj gönderme olanağına kavuşuyorlar. Avantajlı Mesaj Paketleri özellikle SMS tutkunlarının veya kalabalık gruplara mesaj göndermek isteyenlerin hayatlarını kolaylaştıracak.

Vodafone’dan avantajlı SMS paketleri

HER YÖNE MİNİ – Sadece 3 TL ile Her Yöne 50 SMS gönderiliyor (Bu pakete abone olmak için MINI yazarak 7999’a göndermek yeterli).

HER YÖNE MİDİ – Sadece 6 TL karşılığında Her Yöne 500 SMS gönderiliyor (Bu pakete abone olmak için MIDI yazarak 7999’a göndermek yeterli).

VODAFONE’LULARLA MAKSİ – Sadece 6 TL karşılığında Vodafone abonelerine 5000 SMS gönderiliyor (Bu pakete abone olmak için VFMAKSI yazarak 7999’a göndermek yeterli)

HER YÖNE MAKSİ – Sadece 9 TL karşılığında Her Yöne 500 ve Vodafone abonelerine 5000 SMS gönderiliyor (Bu pakete abone olmak için HYMAKSI yazarak 7999’a göndermek yeterli).