Ana sayfa BT Gündem Vodafone’dan işortağı paketi

Vodafone’dan işortağı paketi

141
0

Sunulan avantajlar arasında uluslararası konuşma maliyetlerini düşüren çok uygun tarifeler, tek elden sunulan çözümler ve kurumsal müşteriye özel müşteri danışmanı gibi hizmet almayı kolaylaştıran uygulamalar bulunuyor. “Ülkemizin rekabet gücü, kurumlarının rekabet gücü ile birlikte yükselecek”

“Vodafone İş Ortağım” tanıtım toplantısına Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray ve Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlama Bölüm Başkanı Kurtuluş Alıç katıldı.

İstanbul Maslak’taki Vodafone Plaza’da yapılan toplantıda, Vodafone İş Ortağım programının küçük, orta ve büyük ölçekli firmalara sağlayacağı katkılar, 3 farklı ofis ortamında uygulamalı olarak gösterildi.

“Vodafone İş Ortağım” ile iş dünyamızda yeni bir dönemin başladığını kaydeden Serpil Timuray şunları söyledi:

“Türkiye’nin kalkınmasının sürdürülebilir bir zemin üzerine oturtulması, iş dünyamızın daha yenilikçi, daha verimli ve maliyetlerini kontrol ederek çalışabilmesine bağlıdır. Ülkemizin global rekabet gücü, kurumlarımızın ve KOBİ’lerimizin global rekabet gücü ile birlikte yükselecektir. Vodafone Türkiye olarak kurumsal hizmetlerimizi bu bakış açısı ile geliştiriyoruz.”

Timuray şöyle devam etti:

“Günümüzde mobil iletişim, sunduğu sayısız olanakla, iş dünyasının yenilikçiliğe ve verimliliğe odaklanmasına izin vermektedir. Maliyetleri kontrol altında tutmak kolaylaşmıştır. Mobil iletişim ve 3G teknolojilerinin global öncüsü Vodafone bugün dünyada 330 milyondan fazla müşteriye hizmet sunmaktadır. Her ölçekte milyonlarca kurumsal müşterisi bulunmaktadır. Global teknolojik liderliğimiz ve dünyada en üst kalite düzeyinde sunduğumuz bu hizmetlerin sağladığı bilgi birikimi Vodafone Türkiye olarak en önemli avantajlarımızdan biridir. Vodafone, kurumlarımızın global rekabet güçlerinin yükselmesini her zaman destekleyecektir.”

“Müşterilerimize mükemmel bir deneyim yaşatmaya, en iyi değeri yaratmaya ve tek elden toplam iletişim çözümleri sunmaya odaklandık”

Daha sonra Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlama Bölüm Başkanı Kurtuluş Alıç şunları söyledi : “Müşteri odaklılık tüm programımızın çıkış noktası. Bu sebeple önce müşterilerimize kulak verdik ve onların ihtiyaçlarını tespit ettik. Bu noktada, iletişim sektöründeki servislerin daha da iyileştirilebileceğini, müşterilerimizin beklentilerine daha iyi cevap verilebileceğini gördük. ” Kurtuluş Alıç, Vodafone İş Ortağım ile kurumsal müşterilerine değer yaratarak onların memnuniyetini artırmaya ve tek elden toplam iletişim çözümleri sunmaya odaklandıklarını, bunu yaparken kendilerini piyasada var olan kurumsal hizmet paketlerinden büyük ölçüde farklılaştırmayı başardıklarını kaydetti. Vodafone’un global gücü ile kurumlara ciddi tarife avantajları sunduklarını vurgulayan Alıç, sabit ücretli tarife paketlerine uluslararası görüşmeleri de eklediklerini belirtti.

Kurtuluş Alıç sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kurumlarımız açısından çok önemli olduğunu bildiğimiz bir başka nokta da çözümlerin tek elden verilmesidir. Kurumlarımıza ses ve veriyi kapsayan tüm iletişim ihtiyaçlarını, sabit ve mobil teknolojilerle ‘tek elden’ sağlamayı hedefliyoruz. Multi İnternet ile tek elden sabit ve mobil İnternet servisi sağlıyoruz. Vodafoneİş Ortağım’ın Multi İnternet cihazını kullanan bir müşteri hem ADSL ile hem de 3G ile İnternet’e erişim imkanı elde ediyor. Eğer ADSL bağlantısı koparsa 3G ile mobil İnternet’e bağlanıyor ve erişimde kesinti yaşamıyor.

“Vodafone İş Ortağım” kurumlar için akıl karı çözümler sunuyor, değer yaratıyor

Borusan Telekom’u bünyesine katan Vodafone, bu birlikteliğin yarattığı sinerji sayesinde kurumsal müşterilerinin ses ve veriyi kapsayan tüm iletişim ihtiyaçlarını, mobil ve sabit iletişim teknolojiler ile birlikte, ‘tek çözüm ortağı’ olarak karşılıyor. Borusan Telekom’un fiber optik ağı altyapısı ve altyapı kurma deneyimleri özellikle data hizmetlerinde müşteriler için büyük avantaj ve değer yaratıyor.