Ana sayfa BT Gündem Vodafone gözünü çiftçilere dikti

Vodafone gözünü çiftçilere dikti

127
0

Vodafone, Türkiye’nin yenilikçi ve en ekonomik tarifesini Cep Çiftçi Tarifesi ile hayata geçirdi. Tüm Türkiye’de çiftçilerin hem kontörlü, hem faturalı olarak abone olabilecekleri Cep Çiftçi Tarifesi, çiftçilere özel olarak geliştirilen benzersiz avantajlarla sunuluyor. Kontörlü Cep Çiftçi aboneleri, tüm Cep Çiftçi tarifesi aboneleri ile süre sınırı olmadan, çağrılar ister 1 dakika, ister 60 dakika olsun çağrı başına arama başına sadece 1 kontöre konuşabiliyor. Çiftçiler ayda en az 100 kontör yükleyerek kazanacakları bu avantajın yanında diğer her yöne dakikası sadece 1 kontöre konuşabiliyor.

Faturalı Cep çiftçi aboneleri ise tüm vergiler dâhil ayda sadece 15 TL’ye tüm Cep Çiftçi aboneleri ile sınırsız ve ücretsiz, diğer yönlere ise tüm vergiler dâhil dakikası sadece 25 kuruşa konuşabiliyor.

Faturalı Cep Çiftçi tarifesinde yalnızca 5 TL karşılığında alabilecekleri 3 farklı ek avantaj da bulunuyor. Cep Çiftçi aboneleri ayda 5 TL karşılığında sabit hat ve diğer Vodafone aboneleriyle 100 dakika konuşurken, 5 TL daha ödeyerek diğer operatörlerle tam 50 dakikalık konuşma hakkı kazanabiliyorlar. Vodafone çiftçiler için bir de ayda 5 liraya her yöne kullanabilecekleri tam 1000 SMS sunuyor.

Çiftçi’ler ile beraber tüm Ziraat Mühendisleri, Veterinerler, Tarım Kredi Kooparatifi üyeleri ve birçok büyük birlik üyelerinin de faydalanmasını sağlayan Vodafone, bu önemli kesime iletişimin en ekonomik yolunu sunuyor.

Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcı Gökhan Öğüt, “Türkiye’de, Tarım Bakanlığı’mızın resmi Çiftçi Kayıt Sistemi’ne bağlı yaklaşık 3 milyon çiftçimiz bulunuyor. Her birinin 3 yakının yararlanabileceği bu benzersiz tarifeler ile çiftçilerimizin iletişim giderlerinde ciddi tasarruf etmelerini sağlıyoruz. Çiftçilerimizin yanında tüm Ziraat Mühendisleri, Veterinerler, Tarım Kredi Kooparatifi üyeleri ve birçok büyük birlik üyelerinin de bu özel tarifeden faydalanmasına olanak sağlayarak, ülkemiz için çok önemli bir yere sahip olan tarım sektörümüze iletişimin en ekonomik yolunu sunuyoruz. Vodafone olarak ülkemizde tarım sektörüne katkılarımızı yeni projelerle de devam edeceğiz” dedi.