Vodafone Kırmızı Pasaport’a Haccı da kattı

Vodafone Türkiye, “Her Şey Dahil Vodafone Pasaport” hizmetiyle hacı adaylarına Suudi Arabistan’dan aileleri ve sevdikleriyle Türkiye fiyatlarından görüşme imkanı sunuyor.

Vodafone Türkiye, abonelerinin yurtdışında rahatça, fatura şoku kaygısı yaşamadan tüm mobil iletişim hizmetlerinden faydalanabildikleri “Her Şey Dahil Vodafone Pasaport” hizmeti kapsamına Hac ziyareti özelinde Vodafone ülkesi olmayan Suudi Arabistan’ı da dahil etti. Vodafone aboneleri Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile, 17 Eylül-12 Aralık tarihleri arasında, günlük yalnızca 9,90 TL’ye, Türkiye tarifelerindeki her yöne dakikaların ve SMS’lerin tamamını ve günlük 25 MB’a kadar kadar mobil interneti Vodafone şebekesi bulunan 21 ülkenin yanı sıra Suudi Arabistan’da da kullanabilecekler. Üstelik tarifelerinin üstüne çıkan dakika, SMS ve data kullanımında da yurtiçi fiyatları üzerinden ücretlendirilecekler.

Gökhan Öğüt: Global gücümüzle yurtdışına çıkan abonelerimizin fatura şokunu ortadan kaldırdık!

Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Vodafone Türkiye’nin mobil iletişim konusundaki global gücünü tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre kullandığını belirtti ve şöyle konuştu:

 
“Ağustos ayında lanse ettiğimiz Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile abonelerimize yurtdışında internet kullanımı da dahil tüm iletişim ihtiyaçlarını kendi tarifeleri üzerinden karşılama imkanı sunduk. Müşterilerimize benzersiz bir deneyim yaşatma kararlılığımızın en yeni ifadesi olan Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile abonelerimiz için 21 Vodafone ülkesinde, her anlamda özgür iletişim devrini başlattık. Suudi Arabistan’dan Türkiye’ye yoğun iletişimin yapılacağı hac dönemi için bu hizmetimizi hacı adaylarımız için de kullanılır hale getirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.