Vodafone’lular yeni yıla girerken 250 milyon dakika konuştu

Vodafone aboneleri yeni yıla konuşarak ve mesajlaşarak girdi. 2011’i uğurlayıp, 2012’yi karşılaşırken sevdikleriyle dilediklerince iletişim kuran Vodafone’lular toplam 250,9 milyon dakika konuştu; “söz uçar, yazı kalır” diyerek sevdiklerine Vodafone şebekesi üzerinden 325 milyon SMS gönderdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vodafone Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt şunları söyledi: “2011 yılını geride bıraktığımız bu günlerde, yeni yılı umutla karşılıyoruz. Abonelerimiz yeni yıla girerken toplam 250,9 milyon dakika konuştular, sevdiklerine yeni yıl dileklerini iletmek üzere 325 milyon SMS gönderdiler. Vodafone Türkiye olarak her zaman olduğu gibi yeni yıla girerken de kesintisiz iletişim sağlamak üzere tüm imkanlarımızı seferber ettik; böylelikle abonelerimiz yeni yıla girerken hiçbir sorun yaşamadan sevdikleriyle iletişim kurabildiler.”

2009 yılından bu yana uyguladıkları müşteri memnuniyeti odaklı stratejinin üçüncü senesinde bir kez daha “müşterileri tarafından en çok tercih edilen operatör” olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Öğüt, sözlerine şöyle devam etti: “2011 yılında tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımızla aynı vizyona kenetlendik ve en ileri mobil iletişim teknolojileri ile en kaliteli hizmetleri en uygun maliyetlerle müşterilerimize sunarak memnuniyet çıtasını sürekli yükseltmek üzere çalıştık. Bu hedefe ulaşmak doğrultusunda kesintisiz sürdürdüğümüz yatırımlar sayesinde “En hızlı büyüyen operatör” konumuna yükseldik. 2012 yılında da en ileri teknolojileri en uygun koşullarda müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu