Ana sayfa BT Gündem Vodafone’lunun dergisi iPAD’de

Vodafone’lunun dergisi iPAD’de

116
0

Vodafone Türkiye, bir kez daha öncü bir uygulamayı abonelerinin kullanımına sunuyor. Vodafone Türkiye şimdi de vRead uygulaması ile abonelerinin takip ettikleri yayınlara, okumak istedikleri kitaplara iPad’leri üzerinden kolayca ulaşabilmelerini sağlıyor. iPad ve iPad2’lerde çalışan vRead uygulaması Vodafone tarafından ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Günümüzün okuma alışkanlıklarını yeniden yaratan cihazlarla, gazete, dergi ve kitap içeriklerine kolayca ulaşmayı sağlayan vRead uygulaması, Vodafone kullanıcılarına istedikleri yerden istedikleri dergi ve kitaba ulaşma şansı sağlıyor. iPad kullanıcıları artık vRead platformu üzerinden önde gelen medya gruplarının yayınladığı dergi ve gazete içeriklerini satın alarak bunları cihazlarına indirilebilecekler. Uygulamayı indiren abonelere denemeleri için lansman süresince ücretsiz dergi aboneliği de sağlanacak.

vRead uygulaması, Vodafone Türkiye kullanıcılarına iPad üzerinden birebir gazete ve dergi deneyimi sağlamasının yanında tek bir cihazda onlarca kitap, dergi ve gazetenin taşınmasına da fırsat veriyor.