Ana sayfa BT Gündem Vodafone satış ağını güçlendiriyor

Vodafone satış ağını güçlendiriyor

117
0

Vodafone’un büyümeyi hedeflediği ülkeler arasında öncelikli olan Türkiye’nin en büyük üçüncü metropolü İzmir’de geçtiğimiz Ağustos ayında başlayan yatırımlar, bugün Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, İzmir Valisi Cahit Kıraç, Karşıyaka Kaymakamı Mehmet Emin Avcı ve İzmir İl Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz’ın açılışını gerçekleştirdiği Karşıyaka Cep Merkezi ile devam ediyor. Vodafone, gerçekleştirdiği yatırımlarla Türkiye’nin en önemli şehirlerinden olan İzmir’in ekonomik gelişimine katkıda bulunarak istihdam yaratmaya devam ediyor. 2009- 2010 mali yılında pek çok alanda başarılı atılımlar gerçekleştiren Vodafone Türkiye, güçlü bir şekilde yaygınlaştırdığı satış ve dağıtım ağını İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmete aldığı Vodafone Cep Merkezi’yle güçlendirdi. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, İzmir Valisi Cahit Kıraç, Karşıyaka Kaymakamı Mehmet Emin Avcı, İzmir İl Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz ve Vodafone üst düzey yetkililerinin açılışını gerçekleştirdiği Vodafone Cep Merkezi, Karşıyaka Çarşı’da ilçe sakinlerinin hizmetine girdi.

İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç açılışta yaptığı konuşmada, Vodafone’un açtığı 49. mağazanın yeni iş yeni aş kapıları demek olduğunu söyledi. Çağımızın iletişim, sürat çağı olduğunu kaydeden Kıraç, Vodafone’un 3G ile İzmir’in yüzde 96’sına kesintisiz altyapı getirdiğini dile getirdi. İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç; “Dünyada gelişmelere açık nüfusa sahibiz. Bu tür teknolojik gelişmelere ihtiyacımız var. Vodafone gibi kuruluşların çoğalmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Vodafone Türkiye Satış Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi M. Sinan Kızıldağ geliştirdikleri satış kanal yapısıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“2009-2010 mali yılımızda teknoloji yatırımlarımızın yanı sıra pazarlama ve satış faaliyetlerimizde de büyük bir yatırım ivmesi sergiledik. Satış ve dağıtım ağında rekor sayılabilecek bir süre içinde çok kuvvetli bir yaygınlaşma programı icra ettik. Tüm bu çalışmalarımızda ülkemizin en güzel liman şehirlerinden olan İzmir’e ayrı bir önem veriyoruz. “Vodafone Cep Merkezi” konseptiyle yeniden yapılandırdığımız mağaza sayımızı, İzmir’de son 1 yılda 13 yeni nokta ile 49’a yükselttik. 681 alt bayi, 31 Silver bayiimizle ve sağladığımız istihdam ile İzmir’in ekonomisine gelişimine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.”