Vodafone Türkiye’ye Mısır CEO’su Curtil geliyor

Vodafone Group, Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan'ı İspanya CEO'su olarak atarken, yerine de iki yıldır Mısır CEO'su olan Alexandre Froment Curtil'i atadı. 

Vodafone Group, Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan’ı İspanya CEO’su olarak atarken, yerine de iki yıldır Mısır CEO’su olan Alexandre Froment Curtil’i atadı. 

Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, 1 Kasım’dan geçerli olmak üzere Vodafone İspanya CEO’luk görevine getirilecek. Deegan aynı zamanda Vodafone Group’ta İcra Komitesi Üyesi olacak. 1 Kasım’dan itibaren Vodafone Türkiye operasyonunu ise hamen Mısır CEO’su olarak görev yapan Alexandre Froment Curtil yönetecek.

Alexandre Froment Curtil kimdir? 

Imperial College London’dan mezun olan Curtil, kariyerine 2000 yılında Booz Allen Hamilton danışmanlık şirketinde telekom sektörüne pazarlama ve strateji danışmanlığı yaparak başladı.
2004’te Vodafone Group’a Vodafone Almanya’da terminal stratejileri planlama yöneticisi olarak katılan Curtil, kariyerine grup bünyesinde internet pazarlaması yöneticiliği, Vodafone Malta Pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcılığı ile devam etti.
2012’de Vodafone Macaristan’a tüketici birimi direktörü olarak katıldı.  Yaklaşık 4 yıl bu görevi yürüttükten sonra 2016 ile 2018 arasında Vodafone Macaristan CEO’su olarak görev yaptı. 2018 yılının başından itibaren Vodafone Mısır CEO’su olarak grupta görevine devam ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.