Ana sayfa BT Gündem Vodatech Sennheiser kulaklıklarla müşteriyi daha iyi duyuyor

Vodatech Sennheiser kulaklıklarla müşteriyi daha iyi duyuyor

83
0

Türkiye’nin ilk dış kaynak kullanımlı çağrı merkezi olan ve Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet veren Vodatech, Sennheiser Communications markalı çağrı merkezi kulaklıklarını tercih etti. Türkiye’de Bircom güvencesiyle sunulan Sennheiser’ın PC20 ve PC25 USB model kulaklıklarını tercih eden Vodatech, aralarında Garanti Bankası, HSBC Bank, ING Bank, TTNET, Türk Hava Yolları ve Türk Telekom’unda bulunduğu 25 kurumsal müşterisinin çağrı merkezi operasyonlarını yürütüyor. Benzersiz tasarımlarının getirdiği kullanım kolaylığı, güvenilirliği, dayanıklılığı açısından çağrı merkezleri için son derece uygun kulaklıklar olan Sennheiser ürünleri, Vodatech’in verimlilik artışı sağlama yolundaki hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyor.

Vodatech ICT Yöneticisi Tolga Kale, Sennheiser PC20 ve PC25 USB kulaklıların ses kalitelerinin eşdeğer kulaklıklara göre çok daha iyi olduğunun altını çizerek şunları söyledi: “Bir süredir çağrı merkezi operasyonlarımızda kullandığımız Sennheiser’ın her iki modelinin de kulaklık kapsüllerinin ses kalitesi çok iyi. Mikrofonların sahip olduğu “Noise cancelling” yani gürültü filtreleme özelliği ise müşteri temsilcilerimizin seslerinin karşı tarafa çok net bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Çağrı yanıtlarken gelen ve giden sesin net olması hizmet kalitesini etkileyen önemli bir kriterdir. İyi bir ses kalitesi daha anlaşılır telefon görüşmelerini de beraberinde getiriyor ve bu da konuşma sürelerini kısaltıyor. Vodatech olarak Sennheiser’ı tercih etmemizdeki diğer bir neden de tüm kulaklıklarımızı aynı marka altında toplayarak verimliliği artırma hedefimiz oldu. Çok nadir de olsa herhangi bir sorun yaşadığımızda Bircom devreye girerek mükemmel bir hizmet kalitesiyle sorunların üstesinden geliyor.”

Bircom Ürün Müdürü Ali Piri ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Çağrı merkezinde çalışan bir müşteri temsilcisinin telefonda tüm gün rahat ve verimli çalışabilmesi için yoğun çalışma şartlarında rahatça kullanabileceği bir kulaklığa sahip olması gerekir. Böylece müşteriler de mükemmel bir ses kalitesiyle çağrı merkezinden hizmet alabilirler. Giriş seviyesi de dahil olmak üzere tüm ürünlerde “noise cancelling” özellikli kulaklıklar sunuyoruz.
Telefonda belli gürültü seviyesine ulaşıldığında ani ses şokunu ortadan kaldıran Active Guard teknolojisine sahip olan Sennheiser markalı kulaklıklar çağrı merkezi çalışanlarının sağlığını da koruma altına alıyor. Bircom olarak, geniş ürün yelpazemizle Vodatech gibi sektörünün öncülerinden bir firmaya hizmet sunmaktan dolayı mutluyuz.”