Web sitesi zorunluluğu için TTNET’ten pratik çözüm

TTNET’in İşyerim Paketleri kapsamında ücretsiz olarak sunduğu Webim hizmetiyle Türkiye’deki tüm işletmeler, işyerleri adına alan adını alıp web sitelerini en kolay ve hızlı şekilde oluşturarak dünyaya açılıyor. TTNET Pazarlama Müşteri ve Yönetimi Direktörü Taylan Korkmazer TTNET Webim’in yeni Türk Ticaret Kanunu’nun getirdiği kriterleri karşılayan; yönetilebilir, güncellenebilir ve kolay kullanılabilen bir yapısı olduğunu belirterek, işletmelere internet dünyasında yer alma ve dünyaya açılarak büyümede yardımcı olduğunu söyledi.

Türkçe arayüzle kolay kurulum

TTNET Webim ile programlama bilgisine veya ayrıca bir yazılım hizmetine gerek duyulmadığını anlatan Korkmazer, “Türkçe arayüzü sayesinde de kolay kurulum ve kullanım sunuyor. Değişik renk, resim ve tasarım seçenekleri ile sektörlere özel farklı alternatifte web sitesi hizmeti sunan TTNET Webim ile işletmeler; kurumsal, güvenilir ve güçlü TTNET altyapısı sayesinde teknik destek ve bakımda da avantaja sahip oluyor” dedi.

Webim hizmetinin ücretsiz sunulduğu ve bugün 850 bin aboneye ulaşan TTNET İşyerim Paketleri, işletmelerin tüm iletişim ihtiyaçlarına yönelik diğer çözümlerini de en avantajlı fiyatlarla sunuyor. İşyerim abonelerinden 160 bin abone webim hizmetinden faydalanıyor. Ayrıca Kurumsal e-posta hizmeti ile müşterileriyle kolay, masrafsız ve direkt iletişime geçebiliyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu