Ana sayfa BT Sektör Western Digital, 1 TB UHS-I microSD Flash Bellek Kartını Tanıttı

Western Digital, 1 TB UHS-I microSD Flash Bellek Kartını Tanıttı

127
0

Western Digital, bu yıl 25-28 Şubat 2019 tarihleri arasında Barselona’da gerçekleşen Dünya Mobil Kongresi’nde (Mobile World Congress-MWC) dünyanın en hızlı 1TB UHS-I microSD flash bellek kartı olan 1TB SanDisk Extreme UHS-I microSDXC kartını sergiledi. Yeni kart, akıllı telefonlar, drone’lar ve aksiyon kameralarında üretilen büyük miktarda yüksek kaliteli fotoğraf- video gibi içeriklerin saklanması ve taşınması için daha yüksek hız ve kapasiteye sahip. Bu etkileyici kapasite ve hız seviyeleri tüketicilere, alan kısıtlamaları veya uzun aktarım süreleri konusunda endişe duymadan istedikleri tüm içeriği oluşturma olanağı da sağlıyor.
Yüksek Çözünürlük İçin Özgürlük
Günümüzün akıllı telefon ve kameraları, çoklu lensler, seri çekim modu ve 4K çözünürlük gibi özellikleri sayesinde tüketicilerin yüksek kaliteli içerik oluşturmasını sağlıyor. Western Digital, tüketicilerin özel bir anı güvenle yakalayıp paylaşmalarını veya kişisel ya da profesyonel kullanım için video içeriği oluşturmalarını sağlamak için en gelişmiş çözümleri sunmaya da devam ediyor.
İnsanların dünyalarını yakalamak ve korumak için SanDisk marka kartlara güvendiklerine vurgu yapan Western Digital, SanDisk Markalı Ürünler Pazarlama Direktörü Brian Pridgeon “Hedefimiz, tüketicilerin kendileri için önemli olan içeriği paylaşabilmelerini sağlamak için mümkün olan en iyi deneyimi sunmak” dedi.
Üretilen yüksek kaliteli içeriğin, hiç olmadığı kadar hızlı taşınmasına yardımcı olmak için tasarlanan kart, 160 MB/s‘e varan hızlara ulaşıyor. Bu yeni kart, tüketicilerin şu anda piyasada bulunan standart UHS-I microSD kartlara göre neredeyse yarısı kadar sürede dosya aktarmalarını sağlıyor. Western Digital’in tescilli flash teknolojisini geliştirmesiyle, bu kartlar rekor kıran hızlara ulaşabiliyor.
Yeni SanDisk Extreme kartı 512GB kapasitede de sunulacak ve uygulamaların en iyi hızlarda başlatılması ve yüklenmesi için A2 spesifikasyonuna3 sahip olacak. 1 TB ve 512GB SanDisk Extreme UHS-I microSD kartları SanDisk.com’da ön sipariş vermek için mevcut. Nisan 2019’da belirli perakendecilere sunulacak olan kartların fiyatlarının sırasıyla 469,99 ve 219,99 ABD doları seviyelerinde olması bekleniyor.
Western Digital, insanların kişisel içeriklerini yakalamalarına, korumalarına, erişmelerine ve dönüştürmelerine yardımcı olmak için endüstrinin en geniş ürün ve çözüm portföyünü sunar.
Daha fazla bilgi için: www.sandisk.com ve www.westerndigital.com

Etiketler: 1TB SanDisk Extreme UHS-I microSDXC kart » Brian Pridgeon » SanDisk » Western Digital