Ana sayfa BT Gündem Western Digital’dan 4 TB harici disk

Western Digital’dan 4 TB harici disk

136
0

Harici depolama çözümlerinde dünya lideri olan WD , Mac bilgisayarlarıyla kusursuz çalışma, yüksek performans ve güç tasarrufunda ideal bir uyum yakalamak için tasarlanmış My Book Studio Edition II çift sürücülü depolama sistemlerini sunar. Yeni My Book Studio Edition II çift sürücülü depolama sistemi artık seçkin distribütörlerde ve WD’nin sanal mağazalasında (www.shopwd.com) mevcuttur. Apple Time Machine otomatik yedekleme özelliği ile uyumlu olan ve Mac bilgisayarlar için uygun bir formatta hazırlanan yeni 4 TB kapasiteli My Book Studio Edition II harici sabit diskin çift sürücülü RAID 0 konfigürasyonu ve yüksek hız arabirimi, yaratıcı profesyonellere, çalışma gruplarına, küçük ofislere ve hızlı data transferi arayan herkese yüksek performans sunar.

Windows’a uyarlamak için yazılımları ve talimatları da içermektedir. 4 TB kapasite sadece Windows Vista ve Windows 7 ‘de geçerlidir. Windows XP 2TB üzerinbdeki hard diskleri desteklememektedir.

Sistem maksimum performans için eSATA ve
FireWire 800 ve maksimum esneklik için FireWire 400 ve USB 2.0 olmak üzere 4 arabirim sunmaktadır. Çevreyle dost sistem WD hard disklerinde güç tasarrufu, serin ve sessiz çalışma için WD GreenPower Teknolojisini kullanmaktadır.