Ana sayfa BT Gündem Windows 7’ye Kaspersky güvenlik kalkanı

Windows 7’ye Kaspersky güvenlik kalkanı

101
0

Güvenli içerik yönetimi çözümlerinin lider firması Kaspersky Lab’in Kaspersky Anti-Virus 2010 ve Kaspersky Internet Security 2010 ürünleri, Microsoft’un testlerini başarıyla geçti. Kaspersky Lab uzmanlarının yaptığı güncellemeler, bu ürünleri Windows 7’ye tam uyumlu hale getirdi.Kullanıcılar, Kaspersky’nin geliştirdiği güncellemeleri indirerek, Kaspersky ürünlerini, 22 Ekim 2009’da piyasaya sürülen Microsoft Windows 7’ye kolayca entegre edilebiliyor. Kaspersky Lab’de geliştirilen 2010 ürünlerinin Microsoft Windows 7’ye uyum sağlaması, ürünlerin güvenlik çözümleri ve işletme sistemi içindeki uygulamalarının işlevsel ve sabit bir işletime sahip olduğunu kanıtlıyor. Böylece, yüksek güvenlik gerektiren işletim sistemlerinin ihtiyaç duyduğu antivirüs uygulamalarının köklü entegrasyonu sağlanmış oldu.

Kaspersky Anti-Virus 2010 ve Kaspersky Internet Security 2010’da uygulanan yeni teknolojiler, ürünlere geliştirilmiş proaktif koruma ve güvenli çevrede çalışan uygulama özelliği kazandırdı. Şimdi de ürünlere sağlanan gelişmiş yeni özellikler, Windows 7 kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Güncellenmiş Kaspersky Lab ürünleri yeni Windows 7 özelliklerini desteklerken örneğin, sanal kütüphanelere yeni eklenen dosyaların yanı sıra, bir önceki sunumu çalıştıran Windows XP Mode’unu da tarıyor.