Windows Vista Beta 2 Aralık’ta kullanıcılarla buluşuyor

Microsoft yetkilileri yeni Windows İşletim Sistemi’nin son yeniliklerinin tamamlanmak üzere olduğunu ve Aralık ayında Beta 2 test sürümününün dağıtımına başlanacağını duyurdu. 2006’nın ikinci çeyreğinde pazara sunulması beklenen ürün için son iyileştirme çalışmaları üzerinde çalışıldığının altını çizen yetkililer Beta 2 ürününün kodlarının da işortakları için aralık ayında sunulacağını belirtmişlerdi.

Daha önce 2006 başında yayınlanması beklenen Beta 2 sürümü bu duyuruyla bir ay erkene alınmış oldu. 2005 Temmuz ayında Beta 1 sürümünü çıkaran Microsoft daha sonra işortaklarının yazılım geliştirmesi için gerekli kodların eylül ayında paylaşılabileceğini duyurmuştu.

2006 yılının ikinci yarısında kullanıcıyla tanıştırılması beklenen ürünün Beta 2 sürümünden sonra bir de sürüm öncesi Release Candidate adı verilen şeklini müşterileri ve işortakları ile tanıştırması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.