Xeon işlemcili ilk yerli sunucu pazara sunuldu

Sunucu mimarisindeki değişimle beraber son dönemde pazardaki rekabet inanılmaz bir seviyeye ulaştı. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye sunucu pazarında uluslararası markalar arasında yaşanan rekabete, son teknoloji ürünleri ve güçlü satış sonrası desteği ile dikkat çeken SNC de katıldı. Piyasadaki bu rekabetin eski teknolojili sunucular üzerinde yoğunlaşmış olmasına karşın SNC, yeni kuşak ve rekabetçi fiyatla Mastory PXBDS-N model sunucusunu piyasaya sundu. Son Teknoloji Sunucular Uygun Fiyata

Dual Core Intel® Xeon işlemcili yeni Mastory PXBDS-N, SCSI depolama ve raid 5, yedekli güç ünitesi ve yeni FBD teknolojisi ile orta ve üst seviye KOBİ’lerin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlandı. Global markaların başlattığı fiyat rekabetçi modellere ilk olarak PXBKS-N modeli ile karşılık veren SNC, PXBDS-N modeli ile rekabetçi yaklaşımdan taviz vermeden yoluna devam ettiğini gösteriyor. Özellikle uluslararası firmaların fiyatlarında yaptığı indirimlerle ellerindeki stokları bir an evvel tüketip yeni modellere piyasaya sürme amacında olduğu dönemde son teknoloji ürünleriyle dikkat çeken SNC, en yüksek teknolojiyi en uygun fiyatta müşterilerine ulaştırmayı hedefliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.