Xerox çok fonksiyonluda kabloları attı

Xerox, ilk kablosuz ağ (wi-fi) özellikli renkli çok fonksiyonlu ürününü Türkiye’de kullanıma sunuyor. Xerox’un renkli çok fonksiyonlu HiQ-Led teknolojili ürünü Xerox WorkCentre 6015NI, kompakt tasarımı ve kablosuz bağlantı özelliği ile küçük ofislerde daha mobil çalışma imkanı sunuyor.

Hi-Q Led teknolojisi ile üretilen Xerox WorkCentre 6015NI, sınıfındaki lazer yazıcılara göre daha az yer kaplıyor, daha düşük enerji kullanıyor, daha sessiz çalışıyor ve daha yüksek performans gösteriyor. Xerox’un yüksek kapasiteli dijital baskı sistemlerinde kullandığı patentli EA toner teknolojisine sahip Xerox WorkCentre 6015NI, baskı için geleneksel tonerlere oranla yüzde 20 daha az enerji harcıyor ve daha az atık üretiyor. Pantone renkleri ile uyumlu Xerox renk düzeltme teknolojisi, dokümanları gerçek renkleriyle basıyor.  
 
Xerox WorkCentre 6015NI dakikada 12 sayfa renkli, 15 sayfa siyah beyaz baskı alıyor. Baskı, kopyalama, tarama ve faks özelliklerini birarada sunan Xerox WorkCentre 6015NI’nın, 295 MHz işlemcisi ve 128 MB standart belleği bulunuyor. Xerox WorkCentre 6015NI, 1200 x 2400 dpi gibi yüksek bir görüntü kalitesine sahip. Hızlı işlemcisi ile fotoğraf ve grafik içeren yüklü dosyaları hızlıca basabiliyor. Xerox WorkCentre 6015NI, ayda 30.000 sayfaya ulaşan yüksek baskı kapasitesi ile kitapcık, poster, N-up baskı gibi farklı baskı uygulamaları yapabiliyor.

Geniş ekranlı LCD kullanıcı arayüzü bulunan Xerox WorkCentre 6015NI, mevcut toner seviyelerini bir bakışta gösteren kullanışlı bir ekrana sahip. Renkli kartuş bittiğinde yazdırma işlemine siyah beyaz kartuşla devam eden Xerox WorkCentre 6015NI’nın ultra ince toner kartuşları küçük ambalajları ile dikkat çekiyor.

Kablosuz ağ bağlantısı istemeyen ve ürüne daha uygun bir fiyatla sahip olmak isteyen ofisler için diğer tüm özellikleri aynı Xerox WorkCentre 6015N modeli de bulunuyor. PC, Linux ve Macintosh ortamında çalışabilen, USB 2.0 ve kablosuz bağlantıyı destekleyen renkli çok fonksiyonlu Xerox WorkCentre 6015NI 485 Amerikan Doları + KDV, kablosuz bağlantıyı desteklemeyen Xerox WorkCentre 6015N modeli ise 455 Amerikan Doları + KDV fiyatı ve 2 yıl Xerox garantisi ile tüketicilere sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu