Xerox hız ve performansı sergiledi

Xerox, en son ürün ve çözümlerini ve yeni iş yaklaşımlarını 08 Nisan 2005 Cuma günü Rahmi M. Koç Müzesinde, “Performans 2005 ” adlı etkinlikte sergiledi. Ofis teknolojilerinin hız ve performanslarının iş yaşamına kazandıracağı farklılıkları ortaya koyabilmek için etkinlikte motorsporları teması kullanıldı. Ziyaretçiler, formula arabaları, offroad arabaları ve yarış motosikletleri görüntüsündeki stand alanlarında, kendilerini dinamik bir yarış ortamının içerisinde buldular. Performans 2005 etkinliğinin en çok ilgi çeken bölümlerinden birisi de, konservatuar mezunu profesyonel tiyatro oyuncularının sahnelediği “Ofisim Olur musun?” adlı tiyatro oyunu oldu. Ofis teknolojilerinin gündelik iş hayatımızı nasıl etkilediğinin esprili bir şekilde gözler önüne seren oyunda, eski ve yeni ofis ortamlarını temsil eden iki farklı ofisin günlük iş akışlarından görüntüler vardı. Ofislerde kullanılan teknoloji farklılıklarının, günlük iş yaşamını ne derece etkilediği eğlenceli bir yaklaşımla izleyenlerin beğenisine sunuldu.

Etkinlikte dikkat çeken bir başka aktivite de ünlü gösteri sanatçısı Beyazıt Öztürk’ün (Beyaz) yaptığı “Teknolojiye farklı bir bakış” adlı gösteri oldu. Beyaz bu gösterisinde diğer şovlarından çok farklı olarak, ofis yaşamındaki komik anlara, ofis ürünlerinin hayatımızdaki anlamlarına odaklandı. Yeni ofis teknolojilerinin getirdiği yenilik ve faydaları kendi tarzı ile anlatan Beyaz, izleyenlere uzun süre unutamayacakları eğlenceli bir gün yaşattı.

Xerox Performans 2005’de, son teknoloji ürün ve çözümlerini sergilerken, yeni ofis teknolojilerinin iş yaşamına kazandıracağı verimlilik ve performans farklılıkları üzerinde durdu. Xerox yöneticileri, “Kişelleştirin Şaşırtın, Ofislerde Maliyetleri Düşürmenin Yolları ve 5. Özellik Renk” adlı kısa sunumlar yaptılar. Etkinlikte donanım, yazılım ve insan gücünün bir arada kullanıldığı Xerox’un, yeni dış kaynak kullanımı konsepti XOS’da tanıtıldı.

Farklı sektörlerden yüzlerce kişi ve kuruluşun biraraya geldiği Performans 2005 etkinliğinde Xerox, farklı büyüklüklerdeki ofislerin performans ve verimliliği artıracak donanım ve yazılım ürünlerini sergiledi. Son yıllarda orta ve büyük ölçekli firmalarda giderek önemli bir sorun haline gelen bilgi ve doküman yönetimi konusuna çözüm getiren, Xerox’un doküman yönetimi yazılımları da etkinlikte yoğun ilgi gördü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.