Xerox, ofis asistanlarıyla 35 dilde çeviri yapabiliyor

Xerox’un, Türkiye’de kullanıma sunacağı 29 yeni nesil ofis asistanı; üzerine konan dokümanı saniyeler içinde Türkçe dahil 35 farklı dile çeviriyor. 

Xerox, Türkiye’de kullanıma sunacağı, geleceğin ofis asistanları olarak tanımlanan son teknoloji 29 yeni ürün ve çözümünü tanıttı. Xerox’un etkinliğine Türkiye çapından Xerox iş ortakları, kamu ve özel sektör temsilcileri ile basın mensupları katıldı. Xerox’un yeni yazılım platformu ConnectKey 2017’nin çalışma yaşamına getireceği yeniliklerin tanıtıldığı etkinlikte, Xerox’un yeni ofis asistanlarının Türkçe dahil 35 farklı dile saniyeler içinde doküman çevirisi yapabilme özelliği katılımcılardan yoğun ilgi gördü.
Etkinliğin açılışında konuşan Xerox Türkiye Genel Müdürü Burak Özer “Xerox ConnectKey teknolojili ofis asistanları, yeni nesil bir çalışma anlayışının kapılarını aralıyor. Adı teknoloji ve inovasyonla özdeşleşmiş bir şirket olan Xerox, inovatif teknolojileri ile iş yaşamına yenilikler getirmeye devam ediyor. Yeni nesil ofis asistanlarımız, mobil cihazlara kolayca bağlanabilme, bulut sistemlerle entegre çalışabilme, yüksek güvenlik, uzaktan erişim ve ofisten bağımsız mobil çalışma özellikleri ile geleceğin çalışma biçimlerini destekliyor. Başka hiçbir marka ve üründe yer almayan Türkçe dahil 35 farklı dile doküman çevirisi yapabilme özelliğinin yoğun ilgi göreceğini düşünüyoruz” dedi.
Xerox ConnectKey 2017 teknolojisine sahip 29 yeni Xerox ofis asistanının etkin rol alacağı geleceğin çalışma biçimleri tanıtıldı.
Tanıtılan yeni ofis asistanları Xerox VersaLink ve Xerox AltaLink iki ayrı grup altında tanımlanıyor. Xerox VersaLink serisi küçük çalışma grupları için tasarlanmış 19 yazıcı ve çok fonksiyonlu ofis asistanından oluşuyor. Xerox AltaLink serisi ise daha büyük çalışma grupları için tasarlanmış 10 adet çok fonksiyonlu ofis asistanını kapsıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.