YAKSU’dan S200 ADSL Modem

Ev ve küçük ofis kullanımına yönelik tasarlanan YAKSU S200 ADSL Modemin bir USB bir de Ethernet portu bulunuyor. YAKSU S200 2 portlu ADSL Modem ADSL 2/2+ desteği sayesinde yüksek hızlı geniş bant bağlantı sağlarken, 2 bilgisayara kadar kablolu ağ kurma özelliğine ek olarak, eklenen hub/switch desteğiyle kullanıcılar 253 bilgisayara kadar kablolu ağ kurabilme olanağı buluyor.YAKSU S200 ADSL Modem’de yer alan Türkçe arayüz kullanıcılara kullanım rahatlığı sağlarken kapsamlı Türkçe kullanım klavuzu kurulum ve yapılandırmayı kolay hale getiriyor. Web arayüzü ile ise sadece kullanıcı adı ve şifrenin girilmesiyle bağlantını sağlanırken, ürünün PPPoE protokolü internete bağlanmak için ek bir yazılım kurma ihtiyacını da ortadan kaldırıyor.

UPnP( Tak ve Çalıştır) desteği sayesinde özellikle ev kullanıcılarının vazgeçilmez seçimi haline gelen S200, programlama dili, işletim sistemi gibi faktörlerden etkilenmeden kolay bir şekilde farklı sistemlerle de birlikte kullanılabiliyor. Ürünün VPN ve DMZ gibi özellikleri güvenliği artırarak kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlıyor.

ADSL 2/2+ destekleyen yapısı, 7 gün 24 saat tam hizmet veren call center uygulaması, Türkçe arayüz, güvenlik duvarı, web tabanlı arayüz gibi özellikleri ile YAKSU S200 ev ve küçük ofis kullanıcıları için ideal çözümler sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.