Ana sayfa BT Gündem Yalçınlardan 3 garanti birden

Yalçınlardan 3 garanti birden

121
0

Yalçınlar, sektöründeki örnek gösterilen müşteri odaklı kampanya uygulamalarına devam ediyor. Yalçınlar, müşterisine “En İyi Fiyat Garantisi”, “Ürün Değiştirme Garantisi” ve “Ürün Kullanım Eğitimi” hizmetlerini veriyor. Yalçınlar Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “modern, güvenilir, ekonomik ve katma değerli hizmet anlayışı ile titiz ve kusursuz bir çalışma gerçekleştirdik.” dedi. Sözlerine; “Bu çalışma sonucunda müşterilerimize ürün alırken endişelenmemeleri için 3 hizmet garantisini bir arada sunduk. Müşterilerimiz, mağazalarımızdan satın aldıkları bir ürünü, aynı marka ve model olmak koşulu ile daha düşük bir fiyat ile satıldığını kanıtlar ise, biz ürünün satışını aynı fiyattan gerçekleştirir veya fiyat farkını geri öderiz. Yine müşterimiz, satın aldığı üründen herhangi bir sebeple memnun kalmaz ise 15 gün içerisinde değiştirebilir veya daha sonra kullanmak üzere Yalçınlar çeki alabilir. Ayrıca satılan üründen maksimum performans alınabilmesi için ücretsiz eğitimler vermekteyiz.” Diye devam etti.

Satın Alırken Endişelenmeyin Diye… En İyi Fiyat Garantisi, Ürün Değiştirme Garantisi ve Ürün Kullanım Eğitimi, sadece Yalçınlar’da …

Türkiye genelinde 33 satış noktasıyla hizmet veren Yalçınlar, tüm mağazalarında geçerli olan bu uygulama ile sektöre getirdiği yenilikçi hizmetlerinde ivme kazanmış oldu. Son kullanıcı kampanya uygulamalarını ve koşullarını Yalçınlar mağazalarından, müşteri hizmetleri
0 212 444 36 86 veya yalcinlar.com internet sitesinden takip edebilir.

Yalçınlar, mağazalarının yanı sıra internet ve telefonla satış içeren “Uzaktan Satış” sistemi ile de hizmet veriyor. Bu sistem ile Yalçınlar Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ürün teslimatı yapıyor. Yalçınlar’ın “Uzaktan Satış” hizmeti, bilgisayar veya internet bağlantısına sahip olmayan tüketiciler ile Yalçınlar mağazası bulunmayan illerdeki tüketicilere kolaylık sağlıyor. Bu hizmet, Yalçınlar mağazalarında müşteriye sunulan tüm ürün portföyü için geçerlidir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Yalçınlar, her an ulaşılabilir olmak ve anında çözüm üretmek için 0 212 444 36 86 (FOTO) Müşteri Hizmetleri Bölümünü yeniden yapılandırmıştır. Yalçınlar Müşteri Hizmetleri tarafından her türlü geri bildirim değerlendirilmekte ve bu süreç daha iyi hizmet olarak müşteriye dönmektedir.