Yalçınlardan fotoğraf fuarına özel üç kampanya

Yalçınlar, 12-15 Nisan 2007 tarihleri arasında Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilen Photo & Digital Görüntüleme Teknolojileri Fuarında 10. salon 201 numaralı stand ile yerini aldı. Yalçınlar, fotoğraf meraklılarına sadece fuara özel farklı finansal seçenekleri içeren özel avantajlar sunuyor. Fotoğrafçılık sektöründeki son gelişmeleri, tüm marka ve modelleri standında son kullanıcı ile buluşturan Yalçınlar, 16 aya varan taksit seçenekleri ve sadece fuara özel %10’a varan indirimlerle satın alma fırsatı sağlıyor.

Fuara Özel Kampanyalar…

Temel Fotoğraf Teknikleri Eğitimi
Yalçınlar, fotoğraf makinesi alan ve fotoğraf çekme konusunda kendisini geliştirmek isteyen tüm müşterilerine ücretsiz “Temel Fotoğraf Eğitimi” fırsatı sunuyor.

Yalçınlar’dan müşterilere özel olarak sunulan ücretsiz “Temel Fotoğraf Eğitimi”, 4 hafta süren 8 saatlik teorik ders ve 1 hafta saha uygulaması şeklinde gerçekleşir. Ücretsiz Temel Fotoğraf Eğitimi, Yalçınlar Etiler Merkez Binası’nda verilmektedir.

Ücretsiz Baskı Kontörleri
Yalçınlar’ın fuara özel hazırladığı bir diğer kampanya ise; Yalçınlar standından fotoğraf makinesi satın alan tüm müşterilerine 100’e kadar 10×15 cm ebatlarında ücretsiz fotoğraf baskı kontörü verilecektir.

Bu kampanya kapsamında; 500 YTL ve üzeri fotoğraf makinesi satın alanlara 100 adet baskı kontörü, 500 YTL altındaki fotoğraf makinesi satın alanlara ise 50 adet baskı kontörü; verilmektedir.

NG Interaktif Fotoğraf Okulu
Yalçınlar sponsorluğunda gerçekleştirilen ve büyük beğeni toplayan “National Geographic İnteraktif Fotoğraf Okulu” CD setleri, Yalçınlar standında fotoğraf makinesi alan, fotoğraf meraklılarına ücretsiz olarak verilecek. Fotoğraf meraklıları, 4 CD’ye özel koleksiyon kutusunda sahip olacaklar.

Yalçınlar Franchise’ı olabilirsiniz

Franchising sistemi ile 2011 yılında 193 satış noktasında ulaşılabilir olmayı hedefleyen Yalçınlar, standında Yalçınlar Franchising sistemi ile ilgili konularda ayrıntılı bilgiler verecek. Yatırımcı adayları fuarda Yalçınlar franchising sistemi ve tedarik, pazarlama, insan kaynakları ve mağazacılık destekleri konularında detaylı bilgiler alarak, Yalçınlar markasının sağlayacağı katma değeri daha iyi anlama fırsatı bulacaklar.

Yalçınlar, girişimci ruha sahip, başarma tutkusu olan, işine sahip çıkıp gerekli kişisel çabayı gösterebilecek girişimcileri 10. salon 201 numaralı standına davet ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.