Yellow Medya TripAdvisor ile ortak oldu

Yellow Medya, TripAdvisor’ın içeriğini online ve mobil alanlar dahil olmak üzere tüm platformlarına ekleyecek. Bu sayede Yellow Medya platformlarının kullanıcıları TripAdvisor web sitelerinde bulunan, ziyaretçilerin konaklama yerleri, restoranlar ve turistik mekanlar ile ilgili yapmış oldukları tüm yorumlara ulaşabilecek.

Yellow Medya, bu içerik entegrasyonunun yanı sıra TripAdvisor’ın firmalara özel listeleme ürünlerinin Türkiye’deki otellere ve tatil köylerine satışını da üstlenecek. Bu Özel Firma Listeleme ürünleri sayesinde otellerin web sitesi linki, e-posta adresi ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri aylık 50 milyon tekil ziyaretçisi bulunan* TripAdvisor sitesinden direkt olarak yayınlanabilecek. İşletmeler, böylece yoğun olarak ziyaret edilen bu firma listeleme sayfalarından müşterilerine özel teklifler ve kampanyalar sunabilecek, arada aracı kurumlar olmadan yapılan rezervasyon rakamlarını ve firma görünürlüklerini artırabilecekler.

Yellow Medya Genel Müdürü Trevor Nadeau, Türkiye’yi hem turistik hem de iş amaçlı olarak ziyaret eden kişi sayısında büyük bir artış olduğunu belirterek, bir yılda Türkiye’yi ziyaret eden ortalama 30 milyon kişinin doğru ve güncel otel, restoran ve seyahat ile ilgili diğer içeriklere ulaşabilmesinin önemine değindi.

TripAdvisor for Business Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Ticari Direktörü Karen Plumb ise, Yellow Medya ile ortak çalışarak TripAdvisor Firma Listeleme Programı’nı Türkiye’deki konaklama firmalarına sunabilecek olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Türk konaklama sektöründe TripAdvisor firma listeleme ürünlerinin daha yaygın kullanılmasının ve benimsenmesinin, işletmelerin geniş ziyaretçi topluluğumuz tarafından daha fazla görünür ve tercih edilir hale gelmelerine yardımcı olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Yellow Medya ve TripAdvisor, gelecek aylarda Yellow Medya’nın sürekli güncel tutulan, geniş veri tabanında bulunan Türkiye Turizm sektörüne ait işletme bilgilerini TripAdvisor platformlarına entegre etmek için de ortak çalışmalara devam edecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.