Yeni bilişim dağıtıcısı

Tecpro IT sektöründe katma değerli distribütör olarak, profesyonel ses, görüntü ve baskı sistemlerine ağırlık veriyor. Bahsi geçen ürün gruplarında, iş ortaklarına satışın yanısıra dikey pazarlara yönelik satış öncesi ve sonrası hizmetlerde çözümler sunmayı hedefliyor. Epson ürünleri yedek parça distribütörü ve yetkili teknik servis merkezi olan firma Epson’un grafik yazıcılarından, mini printer mekanizmalarına ve video projektörlerine kadar bütün ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor. Firma yetkilileri sektördeki ağırlığı profesyonel ürünler, paket çözümler için proje satışları ile ev elektroniğine vereceklerini belirtiyor. Ayrıca firma Zebra barkod yazıcıları ve kart yazıcılarıyla, Symbol ürünlerine satış öncesi ve sonrası hizmet veriyor.

Sunduğu çözüm ve hizmetlerin her geçen gün geliştirilmesini ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğinin sağlanmasını ilke edinen Tecpro, hizmet verimliliğinin arttırılması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Özellikle üzerinde yoğunlaştığı teknik servis hizmetlerini hergeçen gün geliştirme eğiliminde olan şirket, Türkiye’nin 4 bir yanında bulunan anlaşmalı servis istasyonları ile tüm ürünlere destek veren teknik servis ağına sahip. Kapsamlı Teknik servis hizmetlerinin yanısıra müşterinin talebi doğrultusunda kiralama, kurulum montaj hizmetlerini de bünyesinde verebiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.