Yeni nesil cep telefonları Vodafone’da

Vodafone’un yeni cihaz kampanyası, yeni nesil cep telefonlarıyla en hızlı ve kolay bir şekilde internete bağlanma olanağı sağlarken, avantajlı hizmetleri de birlikte sunuyor. Yeni Nesil Cihaz Kampanyası en uygun koşullarla sadece Türkiye çapındaki 970 Vodafone Cep Merkezi’nde kullanıcılara sunuluyor.

39 TL’den başlayan fiyatlar

“Yeni Nesil Cihaz Kampanyası” kapsamında, 1GB’lık internet paketlerinden birine 12,18 veya 24 ay taahhüt veren aboneler ayda sadece 39 TL’den başlayan fiyatlarla 3G özellikli HTC Tattoo veya 44 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung (B7330) Omnia Pro cihazlarına sahip olabiliyor. Bu cihazlarla birlikte, “Etrafımda Ne Var” servisi yüklü 2GB kapasiteli SD kart hediye ediliyor. Lokasyon bazlı bilgi servisi olan “Vodafone Etrafımda Ne Var?” hizmeti, bulunulan bölgede en yakından en uzağa adres ve telefon bilgisini veriyor ve haritada göstererek konumlandırmak imkânı sunuyor. Hem bireysel hem de kurumsal aboneler isme özel elektronik posta adres kullanım olanağı sağlayan Cep Posta servisini 2 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorlar.

Tüm Türkiye çapında 970 Vodafone Cep Merkezi’nde aylık sadece 39 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan ve Google teknolojisi ile geliştirilmiş 1.6 Android platformuna sahip HTC Tattoo, küçük ölçüleri ile elinize ve cebinize rahatlıkla sığıyor. Şık tasarımı, donanımdan uygulamalara ve içeriğe kadar telefonun tüm açılardan kişiselleştirilebilmesi özelliği ile kullanıcılara kendi kişisel deneyimlerini yaratma ve kendi kişiliklerini yansıtma olanağı tanıyor.

HTC Tattoo, telefonun daha kolay ve daha doğal çalışmasını sağlayan kullanıcı merkezli HTC Sense™ arayüzü ile birlikte geliyor. HTC Tattoo ile sesli arama, elektronik-posta, mesajlar, metinler, fotoğraflar ve statü güncellemeleri gibi iletişim yollarınızı ve uygulamalarınızı tek bir pencerede entegre ederek yenilikçi ve eğlenceli bir telefon deneyimi yaşayabiliyor, sizin için önemli olan kişilerle sürekli bağlantıda olabiliyorsunuz.

HTC Tattoo, Google’ın Google Maps™, Google arama, Google Mail™ gibi yenilikçi mobil servisleriyle birlikte geliyor. Cihazın özellikleri arasında 3.2 megapiksel sabit odaklı kamera, 3.5 mm stereo kulaklık girişi ve genişletilebilir microSD hafıza gibi özellikler de bulunuyor.

Kampanya kapsamında yer alan Samsung (B7330) Omnia Pro ise kullanıcıların alışık olduğu Windows deneyimini Windows Mobile 6.5 platformu ile cebine taşıyor.

Samsung (B7330) Omnia Pro, Windows Mobile 6.5 işletim sistemi ile abonelere anında elektronik-postalarına ücretsiz ulaşım sağlarken; Microsoft Office hizmetleri ile de Word, Excel, PowerPoint dökümanlarını görüntüleyebilme ve düzenleyebilme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca cihazla birlikte gelen MSN Messenger özelliği ile birlikte abonelere diledikleri gibi anlık olarak mesajlaşabilme imkanı sağlamaktadır. Üstelik hafıza kartına yüklü olarak gelen Route 66 Navigasyon yazılımı sayesinde adrese sesli, Türkçe ve ücretsiz yönlendirme yapılabilmektedir.

Kompakt bir tasarıma ve ergonomik qwerty tuş takımına sahip Samsung (B7330) Omnia Pro, kurumsal elektronik-posta desteği ile adeta taşınabilir bir mesaj merkezi gibi. Facebook ve MySpace gibi sosyal ağ uygulamalarını destekleyen bu cihaz, aynı zamanda MSN, Google Talk and Yahoo Chat gibi anlık mesaj uygulamalarını da destekliyor. 3.2 megapiksel kamera, RDS özellikli FM Radyo ve Wi-Fi ile kullanıcılar, bulundukları her yerde eğlenceye ulaşabiliyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu