Yeni ülke müdürü göreve başlamadan Microsoft’ta bir veda kararı

Microsoft Türkiye'de yeni ülke müdürü Levent Özbilgin görevine başlamadan, Genel Müdür Yardımcısı Erdem Erkul ayrılık kararı aldığını duyurdu.

Microsoft Türkiye’de yeni ülke müdürü Levent Özbilgin görevine başlamadan, Genel Müdür Yardımcısı Erdem Erkul ayrılık kararı aldığını duyurdu. 

Microsoft Türkiye bünyesinde iki yılı aşkın süredir Kamu ve Yatırımlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığını yürüten Dr. Erdem Erkul görevi bırakacağını açıkladı.
Kasım ayında ayrılacak olan başarılı isim şu sözlerle veda mesajını yayınladı:
Microsoft Türkiye bünyesinde iki yılı aşkın süredir yürütmekte olduğum Kamu ve Yatırımlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevimden 30 Kasım 2020’de ayrılıyorum. Görevim boyunca, ülkemizin dijital dönüşümüne katkı vermek amacı ile birçok kurum, STK’lar, start-up’lar, iş ortaklarımız ile çok değerli ve başarılı projelere imza attık.

Salgın dönemine denk gelen son süreçte ise ekibimizle ve tüm paydaşlarımız ile ülkemize destek olduk. Bu projelerde emeği geçen tüm proje paydaşlarıma, öğrenme ve uygulama kültürü ile bana eşlik eden tüm çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Ülkemiz adına uluslararası rekabetçi teknoloji ve inovasyon yolculuğuna önemli katma değer sağlamayı hedeflediğimiz yeni hamlemiz ile ilgili müjdemi sizlerle Aralık ayında detaylı paylaşmak için sabırsızlanıyorum
www.erdemerkul.com adresinden çalışmalarını duyuracağını belirten Erkul, teknoloji ile ilgili en güncel gelişmeleri web portalı ve sosyal medya platformlarından da paylaşamaya devam edeceğini vurguladı.

Özbilgin 5 Ekim Pazartesi işbaşı yapıyor

Microsoft Türkiye Ülke Müdürü olarak atanan Levent Özbilgin, 5 Ekim 2020 Pazartesi günü görev başı yapacak. Microsoft’un bir önceki ülke müdürü Murat Kansu, nisan ayı başında yaptığı açıklama ile görevine üç ay ara vereceğini duyurmuş, daha sonra ise görevinden ayrıldığı açıklanmıştı. Eylül ayı başında ise Levent Özbilgen’in, Microsoft Türkiye’nin yeni ülke müdürü olduğu duyurulmuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu