Ana sayfa BT Gündem Yeni yılda yeni Jabra’lar

Yeni yılda yeni Jabra’lar

140
0

İşte, sokakta, evde ya da otomobil kullanırken kablosuz iletişim kurma özgürlüğü sağlayan Jabra Bluetooth kulaklıklar, müzikseverler için geliştirdiği mobil müzik ürünleriyle de dikkatleri çekiyor. Jabra’nın mobil müzik ürünleri kullanıcıların hem cep telefonu ya da müzik çalarlarından kablosuz olarak müzik dinlemelerini ve hem de telefonlarına gelen çağrı yanıtlayabilmelerini sağlıyor.Jabra tarafından piyasaya sunulan ve sınırlı sayıda üretilen Jabra BT160 Crystal, kapağında bulunan Swarovski taşlarla kulaklarda mücevher ışıltısı yaratıyor. Yılbaşı için mükemmel bir hediye alternatifi olan Jabra BT160 Crystal, kutusu içerisinde bulunan 33 farklı kapak tasarımı ile de kullanıcının o günkü giyim tarzına uyum sağlıyor.

Müzik Tutkunlarına Cazip Hediye: Jabra İle Her Yerde Müzik

Jabra’nın mobil müzik ürünleri grubunda bulunan Jabra BT620s, Jabra A320s, Jabra A120s, Jabra A125s, Jabra BT320s, Jabra BT325s, Jabra BT8010, Jabra C820s de müzik tutkunlarının kablo derdi olmadan diledikleri yerde stereo olarak müzik dinleyebilmelerini sağlıyor. Ayrıca Jabra mobil müzik ürünleri, aynı anda hem müzik çalarlarına hem de cep telefonlarına Bluetooth ile bağlanabiliyor. Böylelikle kullanıcılar müzik dinlerken gelen çağrıları kaçırma derdi yaşamıyor.

Jabra tarafından özel olarak tasarlanan Jabra JX10’un yeni modelleri Jabra JX10 Siyah ve Jabra JX10 Burgundy, her zaman şık olmayı sevenler için çok özel bir yılbaşı alternatifi olarak sunuluyor.
Jabra’dan Yeni Yıla Özel Yılbaşı Paketleri

Yeni yılın en cazip hediyesi Jabra, teknoloji tutkunları için özel hediye paketleri hazırladı. Jabra BT500v, Jabra BT325s ve Jabra BT160 modellerine özel olarak hazırlanan yılbaşı paketleri, kulaklıklara uygun aksesuarlarla birlikte sunuluyor. Jabra BT500v yılbaşı paketi içerisinde Jabra BT500v Bluetooth kulaklığın yanı sıra, araç şarjı ve taşıma çantası hediye ediliyor. Jabra BT325s yılbaşı paketi içerisinde ise, kullanıcıların hem kulaklıklarını hem de mp3 çalarlarını taşıyabilecekleri bir çanta bulunuyor. 33 farklı kapak tasarımı ile dikkatleri çeken BT160 yılbaşı paketinde ise, kulaklık taşıma kolyesinin yanı sıra 32 ekstra kapak tasarımı daha hediye ediliyor.

Yeni yıl için alternatif Jabra’lar TeknoSA, Genpa, Kipa, Metro, Vatan Computer, ”TESAN Burada” ve anlaşmalı cep telefonu satış noktalarında bulunabiliyor