Yeşilköy ve Esenboğa arasına görüntülü köprü

Tepe Akfen Viyana havaalanı işletmecisi İstanbul Atatürk Havalimanı ile Ankara Esenboğa Havalimanı arasındaki toplantılarını video konferansla gerçekleştirmek için Güvercin İletişim’in Türkiye Distribütörü olduğu Tandberg’i tercih etti….Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki yapım başarısını işletmecilikte de sürdüren, Ankara Esenboğa Havalimanı’nın Yeni İç ve Dış Hatlar Terminalleri inşaatının yanısıra 15 yıl 8 ay boyunca işletecek TAV, Kahire Havalimanı ihalesini de kazanarak havalimanı inşaat ve işletmeciliğinde dünya markası olarak uluslararası arenada yeni projelerle büyüyor.

Son teknolojinin uygulandığı havalimanları sıralamasında ilk sıralarda yer alan ve teknolojik altyapısı ile “akıllı terminal” olarak da nitelendirilen TAV Bilgi Sistemleri Direktörü Birol Bakırsever, geçtiğimiz günlerde Güvercin İletişim’in sağladığı Tandberg sistemleri ile Ankara ve İstanbul arasındaki toplantılarını, yüz yüze iletişime en yakın iletişim teknolojisi olan video konferans ile yapmaya başladı.

Ankara’da bulunan Tandberg 880 MXP NPP ve İstanbul’da bulunan Tandberg 880 MXP NPP&MS sistemleri ile prezantasyonlarını da paylaşarak verimli toplantılar gerçekleştirirken bu toplantıları encryption özelliği sayesinde güvenli olarak yapabilmekteler. Ayrıca TAV, İstanbul’daki sistemin çoklu konferans özelliği sayesinde de lokasyonlarını arttırdığında aynı anda kendi dahil 4 noktaya video konferans ile bağlanabilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.