Ana sayfa BT Gündem Yılbaşında armağanınız kablolardan kurtulmak olsun

Yılbaşında armağanınız kablolardan kurtulmak olsun

94
0

Cisco’nun bir birimi olan Linksys, yeni yılda da kablosuz ürünleriyle yanınızda. Yeni yılda kablolar olmadan özgür dolaşım isteyenlere Linksys ürünleriyle farklı ve unutulmaz hediyeler vermek mümkün.Kablosuz keyfi evin her odasında yaşamak istiyorsanız WRT300N kablosuz yönlendirici tam size göre. Linksys kablosuz ağlar eğlenirken, müzik dinlerken, film izlerken sizi özgür kılıyor. Bütün bunları evin içinde nerede yapmak istiyorsanız işinizi, oyununuzu ya da internette yapmak istediklerinizi yanınızda götürmenizi sağlıyor. WRT300N ile aynı anda hem internette sörf yapmak, hem yüksek çözünürlüklü video izlemek hem de dijital müzik albümlerini dinlemek mümkün. Linksys, teknolojiyi kullanırken özgür olmak isteyen sevdikleriniz, çalışma arkadaşlarınız ya da aileniz için ideal bir hediye.

İnternet üzerinden ücretsiz görüşme yapmak elbette çok güzel. Fakat bu konuşmayı yapmak için bilgisayara bağlı kalmak sizin de özgürlüğünü kısıtlıyorsa ve siz bu konuşmayı evinizin her yerinden, bahçeden bile yapmak istiyorsanız Skype CIT300’ü denemelisiniz. Artık Skype ile konuşurken bilgisayarınızın başında oturmak zorunda değilsiniz. Bu ürün sayesinde internetten görüşme yaparken kablolardan kurtulacaksınız ve yılbaşında uzaktaki arkadaşlarınızla, ailenizle rahatlıkla görüşme yapabileceksiniz. Linksys’in Skype uyumlu bu ürünü kablosuz çalışan bir adet telsiz telefon ve baz istasyonundan oluşuyor. Bu telefonla hem sabit hat hem de Skype görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Çalışma mesafesi, süresi ve handsfree konuşma moduyla bir telsiz telefondan farkı bulunmayan cihazın üzerinde bir de renkli LCD ekran bulunuyor. Buradan Skype yazılımındaki arkadaşlarınızı görebilir ve arayabilirsiniz. Skype ve normal aramalar için ayrı zil tonlanabilen CIT300’ün baz istasyonunun dört adet telefon desteği bulunuyor.
Bu iki ürünün dışında sevdiklerinize bir de Linksys WVC54GC kablosuz IP kamera hediye edebilirsiniz. Eğer yılbaşını arkadaşlarınızdan ya da ailenizden ayrı geçiriyorsanız Linksys kablosuz video kamerayı kullanarak, bilgisayara bağlı kalmadan evinizin herhangi bir yerinden ücretsiz video görüşmesi yapabilirsiniz.