Ana sayfa BT Gündem Yurtdışında Vodafone Red indirimleri

Yurtdışında Vodafone Red indirimleri

123
0

Vodafone, Kurban Bayramı tatilini yurtdışında geçirmeyi planlayanları Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası’nın özel hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyor. Shuttle ile havaalanına hızlı transfer, indirimli havaalanı otopark hizmeti, yurtdışı seyahat sigortası gibi ayrıcalıklardan yararlanan Vodafone Red üyeleri; Londra, Paris, Amsterdam gibi şehirlerde de yüzde 10’a varan indirimli hizmet ve alışveriş olanaklarından da yararlanabiliyor.

13 Kasım 2010, İstanbul – Dünya mobil iletişim lideri Vodafone, yüksek tempoda çalışan, yoğun bir biçimde mobil iletişim ihtiyacı duyan ve uzun Kurban Bayram tatilini yurt dışında değerlendirmek isteyenleri Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası’nın çok özel hizmetlerini tecrübe etmeye davet ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye Pazarlama Bölüm Başkanı Fatih Uysal şöyle konuştu: “Her türlü ihtiyacı dikkate alan mobil iletişim seçenekleri sunmak ve beklentileri aşacak kalitede hizmet vermek amacıyla çalışıyoruz. Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası da yüksek beklentileri bulunan özel müşterilerimiz için sunduğumuz bir takım ayrıcalıklı hizmetleri içeriyor. Önümüzde de uzun bir bayram tatili var. Bu uzun tatili yurt dışında geçirmeyi planlayan müşterilerimizi, kendilerini özel hissedecekleri Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası’na davet ediyoruz. Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası’na gelen müşterilerimiz daha rahat, daha keyifli, daha iyi bir tatil geçirecek. Yoğun bir biçimde mobil iletişim içerisinde olan, sıkça yurtdışı gezilerinde bulunan, çok sayıda iş ortağı ve partnerle çalışan kullanıcılarımıza sunduğumuz Vodafone Red Ayrıcalıklar Dünyası ile müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı, istiyoruz.”