Yüzde 100 Burs

Bilişim alanında sertifikasyon eğitimleri veren SmartPRO, Kariyer.NET ile yaptığı işbirliği sonucunda 1000 kişiye % 100 burslu olarak Microsoft ve Cisco Systems sertifikasyonlarına ön hazırlık eğitimleri verecek. Verilecek eğitimlere katılanlar; bilgisayar ağları, bilişim sistemleri, Microsoft sunucu çözümleri ve binlerce bilgisayardan oluşan dev kurumsal sistemler hakkında bilgi sahibi olarak bilişim sektörüne sağlam bir giriş yapacaklar.

Ön hazırlık eğitimlerinden sonra, katılımcılar, kendilerine diledikleri alanlarda uzmanlaşma şansı tanıyan Microsoft Sistem Mühendisliği, Microsoft Yazılım Geliştirme Uzmanlığı ve Cisco Network Uzmanlığı eğitimlerine SmartPRO ve Kariyer.NET’in sağladığı özel koşullarla devam etme imkanı bulacaklar.

Eğitimleri alıp kendilerini geliştirenler Kariyer.NET’in geniş kurumsal veritabanına dahil edilerek Türkiye’nin en büyük firmalarının insan kaynakları departmanlarına erişim şansına sahip olacaklar.

Eğitimlerin burssuz ücretleri 450 dolar. Bu meblağın tamamı burs olarak Kariyer.NET tarafından sağlanacak. Eğitime kabul edilen adaylardan sadece sembolik olarak cüzi bir kayıt ücreti alınacak.

Bu imkandan yararlanmak için www.kariyer.net adresinde bulunan duyuruya ulaşmak ve ilgili formu doldurmak gerekiyor. Ayrıca, Bilişim Fuarı’nda SmartPRO’nun standından edinilecek formu doldurmak suretiyle de başvuru yapılabilir.

Kariyer.NET bursuna başvuru için bir ön koşul bulunmuyor. Bilgi teknolojileri alanında kariyer yapmak isteyen herkes bursa başvurabilecek.

Burs alacak kişiler, SmartPRO ve Kariyer.NET insan kaynakları departmanlarının yapacakları değerlendirme sonucunda belirlenecek

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.