ZyXEL pro wireless modellerini artırdı

ZyXEL, üstün özelliklere sahip kablosuz ürün ailesi Pro Wireless çözümlerini Türkiye’de de genişletti. ZyXEL NWA-3166, ZyXEL NWA-3163, ZyXEL NWA-3160, ZyXEL NXC-8160 ve ZyXEL NWA-8500 gibi ürünlerin gelişiyle birlikte büyüyen Pro Wireless ürün ailesi, kablosuz ağ çözümlerinde iddialı bir seri olarak dikkat çekiyor. ZyXEL Pro Wireless ürünleri, sağlam güvenlik özellikleri, yüksek performansı ve geniş kapsama alanı ile büyük mekanların gözdesi olacak.Güvenilir ve ölçeklendirilebilir Wi-Fi ağı oluşturabilmek için üst sınıf tasarıma sahip olan ZyXEL Pro Wireless ürünleri, üstün yönetilebilirlik özellikleri ile de farklı kurumların her türlü ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Yüksek sayıda kullanıcıyı destekleyebilmeleri ise ZyXEL Pro Wireless ailesinin, özellikle büyük ofislerde öne çıkmasını sağlıyor.

ZyXEL Pro Wireless ürünlerinin yüksek veri aktarım hızı sağlayan WLAN özellikleri ise, aynı zamanda ekstra bir harcama yapmadan, AP’ler ile merkezileştirilmiş bir ağ ortamı sunuyor. Değiştirilebilir anten tasarımı ile farklı anten modellerini kullanabilme imkanı da olan ZyXEL Pro Wireless ürün ailesi, PoE (Power Over Ethernet) özelliği ile de kurulum kolaylığı sağlıyor. Bu sayede PoE destekli bir ağ anahtarı ile herhangi bir ZyXEL Pro Wireless ürününün kurulumu, elektrik prizlerine erişilemeyen noktalarda dahi yapılabiliyor.

Üstün güvenlik özellikleri

Multi-SSID ve VLAN desteği de bulunan ZyXEL Pro Wireless ailesindeki ürünlere birden fazla kablosuz ağ tanımlanabiliyor ve sanal ağlar oluşturulabiliyor. ZyXEL Pro Wireless ürünleri, WDS (Wireless Distribution System) özelliği sayesinde ağda bulunan diğer Pro Wireless cihazları ile kablosuz haberleşebiliyor. Dahası WDS sayesinde en geniş alanlarda bile kablosuz sinyallerin erişemediği ölü noktalar sorun olmaktan çıkıyor.

WiFi sertifikalı olan ZyXEL Pro Wireless ailesi, desteklediği WEP/WPA/WPA2 güvenlik standartlarıyla üstün bir güvenlik sunuyor. Yüksek throughput değerinin yanı sıra aynı zamanda WMM (Wi-Fi Multimedia) desteğine de sahip olan ürün ailesi, video, ses ve data trafiğini kullanıcının isteğine göre öncelik sırasına koyabiliyor. Bu sayede kullanıcılar hem güvenlik hem de hız anlamında kusursuz bir performans ile eksiksiz bir kablosuz ağ hizmetinden yararlanabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.